Poradnik

HENKEL

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
DENIVIT, płyn do płukania jamy ustnej, Original Fresh, Whitening Expert, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
DENIVIT, płyn do płukania jamy ustnej, Original Fresh, Whitening Expert, 500 ml
24,10 zł
DENIVIT pasta do zębów White & Brilliant, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
DENIVIT pasta do zębów White & Brilliant, 50 ml
13,49 zł
DENIVIT, pasta do zębów, White Pro-Laser, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
DENIVIT, pasta do zębów, White Pro-Laser, 50 ml
13,99 zł
DENIVIT, pasta do zębów White Luminizer, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
DENIVIT, pasta do zębów White Luminizer, 50 ml
14,59 zł
DENIVIT, pasta do zębów Anti-Stain, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
DENIVIT, pasta do zębów Anti-Stain, 50 ml
11,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Henkel – dla zdrowych i pięknych zębów!

Henkel to niemieckie przedsiębiorstwo z blisko 150-letnią tradycją. Firma została założona w 1876 roku. Specjalizuje się w produkcji m.in. środków czystości, produktów z branży beauty&care oraz kosmetyków. Henkel jest właścicielem takich marek jak m.in. Schauma, Vademecum, Palette czy Denivit. Obecnie firma zatrudnia ponad 50 tysięcy pracowników na całym świecie. Stawia na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, które usprawniają działanie przedsiębiorstwa i podwyższają standardy bezpieczeństwa. W 2012 roku firma ogłosiła Strategię Zrównoważonego Rozwoju do 2030 roku. Aktywnie działa na rzecz zminimalizowania wpływu produkcji na środowisko naturalne. Henkel współpracuje z fundacjami wspierającymi m.in. aktywizację zawodową kobiet. Realizuje także programy edukacyjne dla dzieci, których celem jest zainteresowanie najmłodszych nauką.

Firma Henkel jest obecna na rynku polskim od 1990 roku. Jej główna siedziby mieści się w Warszawie. Przedsiębiorstwo posiada także kilka zakładów produkcyjnych na terenie całego kraju (m.in. w województwie śląskim, dolnośląskim czy wielkopolskim). Trzydzieści lat działalności zaowocowało zaufaniem konsumentów. W Gemini znajdziesz szeroki wybór kosmetyków do higieny jamy ustnej: pasty wybielające, usuwające przebarwienia i chroniące szkliwo oraz płyny do płukania jamy ustnej zapewniające świeży oddech przez wiele godzin.

Specjalistyczne pasty do zębów Henkel

Piękny uśmiech to zdrowy uśmiech! Warto zadbać o codzienną higienę jamy ustnej, żeby jak najdłużej cieszyć się zdrowymi zębami bez próchnicy. Oprócz dokładnego mycia przy pomocy odpowiednio dobranej szczoteczki i pasty ogromne znaczenie dla kondycji zębów ma prawidłowa dieta i niepodjadanie między posiłkami.

Wino (nie tylko czerwone!), czarna kawa, herbata, słodycze i napoje gazowane mają ogromny wpływ na wygląd uzębienia. Dlatego tak ważne dla zdrowia i wyglądu zębów są: odpowiednia dieta oraz przestrzeganie podstawowych zasad higieny. Co zrobić, żeby przywrócić zębom naturalną biel? Na rynku dostępne są specjalistyczne produkty, które dokładnie oczyszczają i usuwają płytkę nazębną. Ale dbanie o zęby to także regularne wizyty u stomatologa! Raz na pół roku warto wybrać się do dentysty na przegląd, aby sprawdzić stan uzębienia. W razie potrzeby uzupełnić ubytki i wykonać zabieg higienizacji, czyli profilaktycznego usuwania osadów oraz kamienia nazębnego.

Pasty do zębów Henkel są przeznaczone do codziennego stosowania. Delikatna formuła została opracowana przez lekarzy dentystów. Przywraca zębom naturalną biel, chroni szkliwo i zmniejsza przebarwienia, które powstają po piciu kawy, mocnej herbaty czy paleniu papierosów.

Płyny do płukania jamy ustnej – zadbaj o świeży oddech i czyste zęby!

Aby kompleksowo zadbać o higienę jamy ustnej, oprócz specjalistycznej pasty warto stosować nić dentystyczną oraz płyny do płukania. Preparaty z fluorem nie tylko zwalczają płytkę nazębną i chronią dziąsła, zęby i język przed bakteriami, ale także pozwalają zachować świeży oddech nawet do 12 godzin.

Produkty Henkel w Gemini

Marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu? Postaw na wysokiej jakości produkty do pielęgnacji zębów i jamy ustnej. W Gemini znajdziesz specjalistyczne preparaty pozwalające utrzymać higienę zębów i dziąseł m.in. wybielające pasty do zębów oraz płyny do płukania jamy ustnej z fluorem i ekstraktami roślinnymi.

Marki producenta HENKEL
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki