Poradnik

IPSEN

Znalezione produkty : 9
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Buscopan Forte 20 mg, 10 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Buscopan Forte 20 mg, 10 tabletek
17,79 zł
Buscopan 10 mg, 10 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Buscopan 10 mg, 10 tabletek
15,19 zł
Forlax 10 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Forlax 10 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek
12,69 zł
Smecta 3 g, smak pomarańczowo-waniliowy, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Smecta 3 g, smak pomarańczowo-waniliowy, 30 saszetek
21,39 zł
Forlax 10 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Forlax 10 g, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 20 saszetek
21,99 zł
Buscopan 10 mg, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Buscopan 10 mg, 20 tabletek
23,49 zł
SmectaGo, smak karmelowo-kakaowy, 8 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
SmectaGo, smak karmelowo-kakaowy, 8 saszetek
13,59 zł
Smecta 3 g, smak pomarańczowo-waniliowy, 10 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Smecta 3 g, smak pomarańczowo-waniliowy, 10 saszetek
11,09 zł
Tanakan 40 mg, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Tanakan 40 mg, 90 tabletek
85,99 zł
1 - 9 z 9 produktów

Ipsen – leki, suplementy i inne produkty

Firma Ipsen istnieje w Polsce od 1993 roku, a jej misją od samego początku było poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w leczeniu schorzeń, które ograniczają pacjentów w codziennym funkcjonowaniu. Praca nad skutecznymi rozwiązaniami terapeutycznymi umożliwiającymi leczenie chorób i łagodzenie dolegliwości staje się jeszcze ważniejsza obecnie, gdy następuje wzrost długości życia.

Głównym obszarem działalności firmy Ipsen są m.in. choroby neurologiczne i diabetologiczne, a także sektor ochrony zdrowia. Choroby endokrynologiczne, tak jak akromegalia czy ciężki pierwotny niedobór IGF-1, mogą być odpowiedzialne za zaburzenia równowagi hormonalnej i metabolicznej. Prawidłowe rozpoznanie i leczenie tych chorób poprawia jakość życia pacjentów. Choroby neurologiczne są dla medycyny i farmakoterapii szczególnym wyzwaniem. Uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego mogą powodować ciężkie zaburzenia motoryczne, które upośledzają jakość życia i samodzielność pacjentów.

Ipsen – produkty na zaparcia oraz biegunkę

Biegunka, czyli oddawanie płynnych, miękkich lub zbyt częstych stolców, w poważny sposób utrudnia codzienne funkcjonowanie dzieci oraz dorosłych. Dodatkowo powoduje ryzyko odwodnienia, które może być groźne zwłaszcza dla najmłodszych. W trakcie biegunki należy nawadniać organizm wodą i spożywać małe, ale częste posiłki składające się z gotowanych potraw oraz ubogich w błonnik. W przypadku ostrej laksacji zaleca się stosowanie doustnych roztworów z elektrolitami, środkami alkalizującymi oraz cukrami, które powstrzymują odwodnienie. Produkty Ipsen, takie jak Smecta czy SmectaGo to wyroby medyczne stosowane w leczeniu ostrej lub przewlekłej biegunki.

Z kolei o zaparciach mówimy, gdy liczba wypróżnień jest mniejsza niż trzy razy na tydzień, konsystencja stolca jest zbyt twarda, mała lub występują trudności w jego oddawaniu. Często wiąże się to z bólami brzucha i wzdęciami. W przeciwdziałaniu zaparciom pomaga aktywny tryb życia, regularne, spokojne wizyty w toalecie oraz bogata w błonnik dieta. Czasem, po konsultacji z lekarzem, konieczne bywa podanie leku o działaniu przeczyszczającym. Produkty Ipsen, takie jak Forlax czy ForlaxGo są stosowane w objawowym leczeniu zaparć.

Ipsen – elektrolity

Dolegliwości ze stronu układu pokarmowego często wiążą się z nieprawidłową pracą jelit, którą pomaga usprawnić bogata w błonnik, warzywa i owoce dieta, aktywność fizyczna oraz m.in. probiotyki. Elektrolity Ipsen, takie jak Floractin, zalecane są jako uzupełnienie diety dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia, w żywe kultury bakterii probiotycznych.

Produkty Ipsen w Gemini

Produkty tego producenta możesz zamówić online na stronie Gemini. Uzupełnij swoją domową apteczkę o produkty na zaparcia oraz biegunki.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo