Poradnik

LCE

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Zaspa, krem hipoalergiczny, skóra wrażliwa i alergiczna, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zaspa, krem hipoalergiczny, skóra wrażliwa i alergiczna, 50 ml
35,48 zł 37,49 zł
Najniższa cena z 30 dni
Zaspa, serum do stóp z mocznikiem, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zaspa, serum do stóp z mocznikiem, 50 g
36,32 zł 37,99 zł
Najniższa cena z 30 dni
Zaspa, krem soft skin hipoalergiczny, skóra sucha i podrażniona, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zaspa, krem soft skin hipoalergiczny, skóra sucha i podrażniona, 50 ml
30,49 zł 32,49 zł
Najniższa cena z 30 dni
Zaspa, krem active, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zaspa, krem active, 50 ml
32,98 zł 34,99 zł
Najniższa cena z 30 dni
Zaspa, krem pieluszkowy od 1 dnia życia, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zaspa, krem pieluszkowy od 1 dnia życia, 50 g
26,66 zł 28,49 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 5 z 5 produktów

LCE – kremy i kosmetyki dla całej rodziny

Kosmetyki LCE powstały w odpowiedzi na potrzeby mam i ich dzieci, osób prowadzących aktywny tryb życia oraz posiadających wrażliwą i delikatną cerę. Wśród kosmetyków LCE znajdują się kremy do skóry suchej, atopowej, podrażnionej, hipoalergiczne kremy do skóry z egzemą i łuszczycą, a także kemy dla dzieci od pierwszych dni życia.

LCE – kremy oparte na legendarnej recepturze

Pomysł na stworzenie flagowego produktu, kremu pośladkowego ZASPA, zrodził się w 2015 roku. Do tego czasu mamy, które rodziły w szpitalu w gdańskiej dzielnicy Zaspa, otrzymywały w prezencie maść pośladkową dla dzieci wyrabianą w lokalnej aptece. Produkt zawierał jedynie proste, nieprzetworzone składniki: lanolinę, wazelinę, parafinę i wodę. Był dzięki temu w pełni bezpieczny dla nowo narodzonych dzieci, łagodził podrażnienia skóry i zapobiegał odparzeniom. Tym, co stanowiło o jego unikalności, była również konsystencja. Kiedy lokalna apteka przestała wyrabiać kultową maść, wielu rodziców rozpoczęło poszukiwania produktu, który w równym stopniu spełniałby ich wymagania. Tak powstał flagowy krem LCE ZASPA – Pośladkowy, który dzięki unikalnej recepturze naśladuje kosmetyk z gdańskiego szpitala.

Krem LCE ZASPA – Pośladkowy jest przeznaczony do pielęgnacji skóry dzieci od pierwszych dni życia. Delikatna skóra dzieci, zwłaszcza tych, które używają pieluszek, jest szczególne narażona na odparzenia i podrażnienia. Dzieje się tak dlatego, że skóra nie zdążyła jeszcze wykształcić odpowiednio grubej warstwy lipidowej. Do odparzeń przyczyniają się zarówno pieluszki tetrowe, jak i jednorazowe oraz zbyt długi kontakt skóry z kałem czy moczem, np. podczas snu. Kolejnym czynnikiem ryzyka jest zmiana składu kału (po szczepieniach, antybiotykach czy nawet zmianie pokarmu), zbyt rzadkie mycie pupy malucha oraz wysokie temperatury. Aby uniknąć odparzeń, które mogą prowadzić do pieluszkowego zapalenia skóry, należy regularnie przewijać dziecko, przemywać skórę po każdym wypróżnieniu, wietrzyć ją oraz używać kremów i maści, które będą wspierać w tworzeniu bariery ochronnej dla wilgoci.

Krem LCE ZASPA – Pośladkowy nie zawiera konserwantów, barwników oraz substancji zapachowych i jest przeznaczony dla niemowląt od pierwszych dni życia. Zaleca się go również osobom ze skórą atopową oraz dorosłym, którzy w związku z nadwagą lub otyłością borykają się z odparzeniami fałd skórnych.

LCE – kosmetyki dla dzieci i dorosłych

Skóra atopowa jest bardzo wrażliwa i łatwo ulega podrażnieniom. Często towarzyszy jej wysypka i silny świąd. Egzema objawia się rumieniem, grudkami zapalnymi, pęcherzykami oraz nadżerkami. Łuszczycę charakteryzuje natomiast rozrost naskórka i złuszczające się wykwity w różnych częściach ciała. Każda z tych chorób wymaga specjalistycznego leczenia, bardzo delikatnej pielęgnacji i kosmetyków dostosowanych do jej potrzeb.

Kosmetyki LCE z serii ZASPA odpowiadają na szczególne wymagania skóry osób w każdym wieku. Krem ZASPA Hipoalergiczny jest odpowiedni dla osób z bardzo wrażliwą cerą, alergią, a także chorujących na atopowe zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

Produkty LCE w Gemini

W Gemini znajdziesz również Zaspa krem activ, który łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek.

Marki producenta LCE
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki