Poradnik
Marinex

MARINEX

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
BioCardine Omega-3, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BioCardine Omega-3, 200 ml
101,99 zł
BioCardine Omega-3, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BioCardine Omega-3, 60 kapsułek
46,09 zł
BioMarine 1140, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BioMarine 1140, 60 kapsułek
73,98 zł
BioMarine, płyn, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BioMarine, płyn, 100 ml
80,99 zł
NucleVital Q10 Complex, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
NucleVital Q10 Complex, 60 kapsułek
122,69 zł
NucleVital Q10 Complex, 60 kapsułek KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
NucleVital Q10 Complex, 60 kapsułek KRÓTKA DATA
74,99 zł 122,69 zł
Najniższa cena z 30 dni
BioMarine Medical Immuno & Neuro Lipids, płyn, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
BioMarine Medical Immuno & Neuro Lipids, płyn, 200 ml
122,80 zł
1 - 7 z 7 produktów

Marinex – producent żywności specjalnego przeznaczenia medycznego

Marinex International Sp. z o.o. to firma produkująca wyroby medyczne, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego czy suplementy diety. W asortymencie Gemini dostępne są ich produkty w postaci płynów i kapsułek.

O Marinex Polska

Firma Marinex istnieje na rynku farmaceutycznym od 1997 roku. Jej działalność skupia się na poprawie zdrowia i życia pacjentów. Misją przedsiębiorstwa jest zaspokajanie potrzeb organizmu ludzkiego. Chce budować zdrowie w oparciu o aktywację genomu, czyli materiału genetycznego chromosomów.

Produkty firmy mają wspierać sprawność intelektualną i fizyczną, poprzez dostarczanie substancji budulcowych i prekursorowych. Ich źródłem jest żywność naturalna, zwłaszcza ryby i owoce morza. Znajduje się w nich m.in. skwalen i nnkt EPA + DHA omega-3, które mają wspierać funkcjonowanie organizmu. Pierwiastki te można dostarczać, m.in. stosując produkty Marinex.

Przedsiębiorstwo otrzymało od komisji bioetycznej Uniwersytetu Medycznego zgodę na badania, które mogą rozwiązać problemy zdrowotne i są przydatne przy tworzeniu kolejnych produktów. W ciągu 21 lat Marinex Sp. z o.o. przeprowadziło badania naukowe u pacjentów chorujących m.in. na paradontozę, łuszczycę, alergie, choroby serca, choroby psychiczne i inne.

Produkty firmy Marinex otrzymały wyróżnienia od jednostek medycznych, m.in. immunologów i diabetologów z Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, kardiologów, immunologów i diabetologów z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie czy immunologów z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Produkty firmy Marinex

W ofercie Gemini dostępne są preparaty Marinex Polska w postaci kapsułek i płynów. Jednym z nich jest NucleVital Q10 Complex z kompozycją starannie dobranych składników. To połączenie kwasów Omega-3, koenzymu Q10, luteiny, likopenu, zeaksantyny, astaksantyny oraz witaminy A, witaminy C, D i selenu. Zawarte w produkcie kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) mają wspomóc prawidłowe funkcjonowania serca. Ponadto, kwas dokozaheksaenowy ma przyczyniać się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia. Zadaniem witaminy A jest pomoc w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych, zdrowej skóry, widzenia, a dodatkowo tak jak witamina C, wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego. Witamina D wspiera zachowanie odpowiedniego poziomu wapnia we krwi, zdrowych kości i zębów. Selen pomaga zadbać o włosy, paznokcie i tarczycę.

BioMarine Medical to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. W jej składzie znajdują się m.in. oleje z wątroby rekinów głębinowych. To naturalne źródło tłuszczów złożonych, takich jak m.in. skwalen i alkiloglicerole. BioMarine Medical przeznaczone jest do stosowania w okresie niedożywienia organizmu tłuszczami złożonymi oraz w trakcie trwania chorób w postaci infekcji, atopowego zapalenia skóry, reumatoidalnego zapalenia stawów, zaburzeń morfologii krwi czy chorób autoimmunologicznych.

Biomarine Medical Immuno & Neuro Lipids to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, która stanowi połączenie biologicznych, pełnowartościowych olejów rybich:

  • BioMarine - olej z wątroby rekinów głębinowych, pozyskiwany od ryb zamieszkujących Ocean Spokojny i Morze Tasmana,
  • BioNeuroOmega-3 - olej z mięśni ryb gatunków śledziowatych, sardelowatych oraz z tuńczyków z Oceanu Indyjskiego i Oceanu Spokojnego,
  • Tran OLAVA - olej z wątroby dorszy alaskańskich z Morza Beringa.

Produkt można stosować podczas zakażeń bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych, podczas rekonwalescencji po zabiegach, w trakcie stosowania diety ketogenicznej.

W ofercie Gemini znajduje się również BioCardine Omega-3, czyli rafinowany, skoncentrowany olej z mięśni sardeli, sardynek i makreli poławianych w Oceanie Spokojnym. Olej ten jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 (DHA i EPA), substancji budulcowych układu nerwowego i krążenia.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo