Poradnik
Mip Pharma

MIP PHARMA

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Lactulose-MIP 9,75 g/ 15 ml, syrop, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Lactulose-MIP 9,75 g/ 15 ml, syrop, 200 ml
21,49 zł
Lactulose-MIP 9,75g/ 15 ml, syrop, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Lactulose-MIP 9,75g/ 15 ml, syrop, 500 ml
38,99 zł
Lactulose-MIP 9,75 g/ 15 ml, syrop, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Lactulose-MIP 9,75 g/ 15 ml, syrop, 1000 ml
65,59 zł
1 - 3 z 3 produktów

Producent MIP Pharma

Grupa MIP to przedsiębiorstwa, które zajmują się przygotowaniem, produkcją oraz sprzedażą leków i produktów medycznych na wielu światowych rynkach, a także świadczeniem usług dla służby zdrowia. Firmy współpracują ze sobą, aby oferować kompleksowe rozwiązania i jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów, niezależnie od regionu. W szerokiej ofercie grupy znajdziemy między innymi leki przeczyszczające oraz izotoniczny spray do nosa. Motto Grupy MIP to „Robimy wszystko dla Państwa zdrowia”.

Poznaj MIP Pharma

Obszary działalności poszczególnych komórek Grupy MIP różnią się w zależności od kraju, w jakim się znajdują. Oddział niemiecki zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów medycznych, oddział austriacki z kolei — dystrybucją leków na receptę i leków OTC. Do grupy należą też oddziały: serbski i bułgarski, gdzie zapadają decyzje na temat rejestracji i dystrybucji leków w tych krajach. Natomiast MIP Pharma Polska Sp. z o.o., czyli naszej lokalnej części grupy, powierzono zadanie, jakim jest hurtowy obrót lekami i produktami medycznymi, a także ich rejestracja oraz dystrybucja w Polsce. Siedziba spółki znajduje się w Gdańsku, a wszystkie jej produkty spełniają wymagania „Europejskiej Dobrej Praktyki Wytwarzania”. Oprócz tego firma organizuje sympozja, seminaria i prelekcje dla lekarzy, farmaceutów i innych przedstawicieli służby zdrowia (także darmowe), na których można usłyszeć nie tylko przygotowane wykłady, ale także odpowiedzi zaproszonych specjalistów na pytania zadane w sesji Q&A. W składzie grupy znajdziemy też m.in. MIP International Pharma Research GmbH, którego zadaniem jest nie tylko międzynarodowa rejestracja leków, ale prace badawcze nad nowymi preparatami oraz sporządzanie ekspertyz medycznych za pomocą najnowszych technologii.

MIP Pharma produkty

W ofercie MIP Pharma znajdziemy bardzo zróżnicowane produkty. Do leków proponowanych przez firmę zalicza się także mający działać przeczyszczająco Lactulose-MIP w syropie, którego składnikiem czynnym jest laktuloza. Preparat można stosować w celu zapobiegania i leczenia encefalopatii wątrobowej. Dawkowanie najlepiej dopasować indywidualnie do przebiegu choroby, a jeżeli po 2-3 dniach od rozpoczęcia terapii nie można zaobserwować poprawy, należy skonsultować się z lekarzem. Syrop dostępny jest w kilku wariantach pojemności, w butelkach od 200 do 1000 ml. Z kolei w przypadku wystąpienia obrzęku nosa (np. podczas kataru), MIP Pharma proponuje Tetrisal E w sprayu izotonicznym. To roztwór soli bez środków pomocniczych czy konserwujących, mający pomagać też w oczyszczaniu i nawilżaniu śluzówki nosa. Wysuszona śluzówka może być efektem np. długiego przebywania w pomieszczeniu o bardzo suchym powietrzu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo