Kategorie

NEXON PHARMA

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
Morwa Biała Max, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Morwa Biała Max, 60 tabletek

12,09 zł
Euphrasia Świetlik, łagodzące krople do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Euphrasia Świetlik, łagodzące krople do oczu, 10 ml

9,09 zł
Islandzkie Medic+, dla dzieci powyżej 4 roku i dorosłych, 24 pastylki do ssania - miniaturka zdjęcia produktu

Islandzkie Medic+, dla dzieci powyżej 4 roku i dorosłych, 24 pastylki do ssania

9,99 zł

Producent Nexon Pharma

Nexon Pharma to polski producent suplementów diety i wyrobów medycznych, w którego ofercie dostępne są produkty do codziennej profilaktyki zdrowia i utrzymania dobrej kondycji organizmu, m.in. kapsułki i tabletki zawierające składniki uzupełniające dietę, produkty ziołowe czy krople do oczu.

Nexon Pharma Sp. z o.o. – producent o polskim kapitale

Nexon Pharma Sp. z o.o. to polska firma. Jej główna siedziby znajduje się w Warszawie, a produkty dystrybuowane są za pośrednictwem działów sprzedaży do aptek i hurtowni medycznych w całej Polsce. Firma wprowadziła do tej pory na rynek takie produkty, jak np. krople do oczu Euphrasia, pastylki do ssania Islandzkie Medic+, kapsułki MediProlac czy tabletki Morwa Biała Max.

Misja producenta Nexon Pharma

Firma Nexon Pharma przyjmuje stanowisko, które zakłada produkcję jakościowych i bezpiecznych wyrobów medycznych oraz suplementów diety. W tym celu producent podejmuje wyzwanie osiągnięcia jak najwyższych standardów jakościowych poprzez staranną selekcję surowców oraz ich kontrolę jakościową. Część składników suplementów diety Nexon Pharma ma pochodzenie naturalne.

W zachowaniu jakości ważny jest też sposób dystrybucji, dlatego suplementy Nexon Pharma i inne produkty firmy dystrybuowane są wyłącznie do hurtowni medycznych i aptek. Producent podaje, że tylko w ten sposób można zagwarantować odpowiednie warunki przechowywania preparatów.

Nexon Pharma – wizja producenta

Nexon Pharma dąży do tego, by stać się producentem, który będzie odpowiadał na bieżące potrzeby swoich klientów, dostarczając im zróżnicowanych wyrobów medycznych i suplementów diety. W tym celu stawia na rozwój i badania, dzięki którym produkty Nexon Pharma mają być udoskonalane pod względem składu, bezpieczeństwa i skuteczności.

Wyroby medyczne Nexon Pharma dostępne w aptece internetowej Gemini

Wyroby medyczne Nexon Pharma, jakie znajdziesz w naszej aptece to m.in. krople do oczu oraz pastylki do ssania, łagodzące ból gardła.

  • Krople do oczu Euphrasia Świetlik – przeznaczone są dla osób borykających się z podrażnieniem spojówek, które objawia się poprzez swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie, suchość, wrażenie obcego ciała, przekrwienie lub łzawienie. Krople zawierają ekstrakty z rumianku i świetlika lekarskiego, a także substancje, takie jak poliheksanid, wersenian dwusodowy, chlorek sodu, kwas borny, borek sodu oraz woda do iniekcji.
  • Pastylki do ssania Islandzkie Medic+ – dla osób dorosłych i dzieci, ich działanie ma chronić błonę śluzową gardła przed podrażnieniami pochodzącymi z zewnątrz. Naturalne wyciągi z porostu islandzkiego, hialuronian sodu pomagają redukować ból gardła poprzez odpowiednie jego nawilżenie.

Nexon Pharma – suplementy diety

Naturalne suplementy diety Nexon Pharma dostępne w naszej aptece to kapsułki i tabletki, zawierające składniki aktywne, które mają pomagać w regulowaniu poszczególnych funkcji organizmu.

  • MediProlac – kapsułki, które w swoim składzie zawierają ponad 5 miliardów bakterii probiotycznych. Można stosować je w okresie wzmożonych infekcji m.in. układu pokarmowego, np. biegunek.
  • Morwa Biała Max – jest to suplement diety w formie tabletek z ekstraktem z morwy białej. Tabletki przeznaczone są dla osób, które przez zawartość substancji aktywnej (morwa biała) chcą wspomóc utrzymanie równowagi metabolicznej węglowodanów w organizmie.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego