Poradnik

NITAI

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Nitai – kosmetyki i inne produkty

Nitai jest jednym z największych w Polsce importerów oraz dystrybutorów kosmetyków naturalnych. Firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy z zakresu kosmetyki naturalnej. Zasoby te wykorzystują również przedstawiciele Nitai, którzy podczas podróży handlowych potrafią wyselekcjonować najlepsze produkty z całego świata, trafiające później na polski rynek. To dzięki Nitai polscy konsumenci poznali takie marki jak Khadi, Lass Naturals, Dabur czy Royal Alepp.

Royal Alepp jest uznaną marką wysokiej jakości arabskich kosmetyków, inspirowanych rytualnymi zabiegami, które od wieków odbywają się w łaźniach hammam. Aleppo to syryjskie miasto, które na całym świecie zasłynęło dzięki odbywającej się tu produkcji ręcznie wytwarzanych mydeł oraz innych naturalnych kosmetyków do ciała. Podstawowe składniki, które znajdują się w kosmetykach z Aleppo to oliwa z oliwek, olej laurowy oraz różnego rodzaju glinki. Dzięki czystym składom, kosmetyki Royal Alepp dystrybuowane przez Nitai, mogą być używane nawet w przypadku skór wrażliwych.

Występujący w postaci proszku lub kryształów ałun jest minerałem, którego właściwości doceniali już starożytni Egipcjanie, Grecy i Rzymianie. Od wieków pełnił on funkcję naturalnego dezodorantu. Z powodzeniem może być stosowany również dzisiaj przez osoby, którym zależy na zredukowaniu rozwoju bakterii na skórze oraz pozbyciu się przykrego zapachu potu.

Ałun Royal Alepp jest produktem bezzapachowym, całkowicie naturalnym i niezaburzającym naturalnego procesu pocenia. Może być stosowany przez osoby z bardzo wrażliwą skórą, a także po goleniu i depilacji.

Nitai – kosmetyki naturalne

Selekcjonując kosmetyki naturalne, Nitai dba o to, by zawierały najwyższej jakości składniki o unikalnych i cenionych właściwościach pielęgnacyjnych. Kosmetyki Nitai to wyjątkowe zioła, oleje oraz glinki z najczystszych rejonów świata.

Produkty Nitai w Gemini

Produkty z tej grupy możesz zamówić online na stronie Gemini. Oferujemy płatność online i za pobraniem oraz wysyłkę kurierem lub odbiór osobisty.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki