Poradnik

NUBY

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Nuby – artykuły dla niemowląt

Firma Nuby powstała w latach 70. XX wieku, z myślą o rodzicach i ich pociechach. Ich produkty mają pomóc w codziennym życiu i ułatwić opiekę nad najmłodszymi. Przedsiębiorstwo stara się wykorzystywać wiedzę o rozwoju dzieci i wdrażać ją w produkcji wyrobów, dopasowanych do potrzeb maluchów w początkowych etapach życia.

Poznaj firmę Nuby

Firma Nuby pragnie pomóc rodzicom i ich dzieciom w procesie karmienia, odstawienia od piersi, uspokajania, kąpieli i zabawy. Przedsiębiorstwo inwestuje w badania, projektowanie, innowacje i ochronę własności intelektualnej. Ich wyroby dystrybuowane są do ponad 155 krajów na całym świecie. Dostępne są również w krajowym oddziale Nuby Poland.

Oferta produktów obejmuje między innymi: butelki, akcesoria do kąpieli, smoczki, śliniaczki, zabawki oraz kosmetyki: płyny do mycia, pudry, kremy, żele do dziąseł etc. Jak podkreśla producent, akcesoria spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są przyjazne dla delikatnej skóry najmłodszych.

Nuby bierze czynny udział w działalności filantropijnej, która wspiera dzieci niepełnosprawne w ich rozwoju i edukacji. Przedsiębiorstwo przyjęło Deaf Children’s Literacy Project (DCLP) of the National Cued Speech Association (Cuedspeech.org) obejmujący dzieci niesłyszące, jako część swojego programu Corporate Responsibility. Firma umieściła logo DCLP na większości swoich produktów – na butelkach, zabawkach, laktatorach, gryzakach, artykułach medycznych i innych.

Nuby pragnie również podnosić świadomość ludzi odnośnie zespołu Downa. Kampania Peace, Love & Down Syndrom umożliwia dostarczanie kubków No-Spill dzieciom z zespołem Downa oraz edukuje zainteresowanych w zakresie choroby.

Nuby — artykuły do karmienia dzieci i niemowląt

W asortymencie firmy znajdują się akcesoria dla dzieci Nuby dostosowane do różnych potrzeb najmłodszych i ich rodziców. Wśród nich dostępne są kubki niekapki czy bidony. Kubki zaprojektowane dla początkujących, posiadają wygodne uchwyty, dopasowane do dziecięcej dłoni. Ułatwiają picie pod dowolnym kątem. Bidony zostały wyposażone w miękką silikonową słomkę. Posiadają system Vali-Flo, który będzie ułatwieniem dla naszej pociechy. System ten pozwala na kontrolowanie przepływu znajdującej się w nim cieczy. Produkty dostępne są w Gemini.

W Gemini znajdują się artykuły do karmienia dzieci Nuby. Produktem, który może ułatwić proces podawania pokarmu, jest łyżeczka z czujnikiem ciepła. Kiedy jedzenie ma zbyt wysoką temperaturę – jej kolor zmienia się na biały. Łyżka ma miękkie krawędzie, które chronią wrażliwe, dziecięce dziąsła. W jej składzie nie znajduje się bisfenol A. Produkt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki