Poradnik
Omega Pharma

OMEGA PHARMA

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Undofen Kuracja, krem do stóp, skóra bardzo sucha, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Undofen Kuracja, krem do stóp, skóra bardzo sucha, 100 ml
18,99 zł
Undofen Amorolfina 50 mg/ ml, lakier do paznokci, leczniczy, 2,5 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Undofen Amorolfina 50 mg/ ml, lakier do paznokci, leczniczy, 2,5 ml
67,69 zł
1 - 2 z 2 produktów

Producent Omega Pharma

Omega Pharma to firma farmaceutyczna, która w swojej ofercie posiada preparaty służące ochronie zdrowia i pielęgnacji ciała. W Gemini dostępne są produkty zarówno do pielęgnacji ciała, utrzymania higieny osobistej, jak i do stosowania miejscowego, w przypadku wystąpienia zmian chorobowych.

Omega Pharma oferuje produkty, które powstają w fabrykach producentów na całym świecie. Firma dokłada wszelkich starań, aby dopilnować procesy badań jakościowych. Duży nacisk kładzie na receptury, które oparte są o wyselekcjonowane składniki.

Belgijska firma Omega Pharma

Omega Pharma powstała w Belgii w 1987 roku z inicjatywy Marca Coucke i Yvana Vindevogela, absolwentów farmacji na Uniwersytecie w Gandawie. Pierwszym produktem założycieli był szampon sprzedawany głównie farmaceutom w 5-litrowych butelkach. W 1989 roku do oferty firmy trafił balsam do opalania Uvesol.

W 1994 roku Yvan Vindevogel sprzedał swoje udziały Marcowi Coucke. Przez 13 lat Omega Pharma budowała swoją pozycję na rodzimym rynku, współpracując blisko z farmaceutami. Ekspansja zagraniczna firmy rozpoczęła się w roku dwutysięcznym, kiedy przekształciła się w organizację międzynarodową z oddziałami w trzydziestu pięciu krajach europejskich.

Omega Pharma została oficjalnie przejęta przez Perrigo 31 marca 2015 r. Firma jest teraz częścią działu Branded Consumer Healthcare Perrigo.

Omega Pharma Poland

Firma swój oddział ma również w Polsce. Omega Pharma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmuje się sprzedażą głównie produktów leczniczych OTC, dostępnych bez recepty, suplementów diety oraz kosmetyków. Każdy sprzedawany produkt przeszedł wymagane badania jakościowe, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania towarów Omega Pharma Poland.

Produkty Omega Pharma

Firma zajmuje się sprzedażą głównie leków dostępnych bez recepty, jednak cała oferta jest szersza. W asortymencie producenta znajduje się marka Lactacyd, czyli żele i płyny do higieny intymnej.

W ofercie Gemini znajdziesz kilka propozycji Omega Pharma. Produkty Coldrex, można stosować w celu łagodzenia objawów grypy i przeziębienia. Preparat zawiera paracetamol, który wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe, chlorowodorek fenylefryny, który ma obkurczać śluzówkę nosa oraz dodatek witaminy C w postaci kwasu askorbinowego.

Firma oferuje także preparaty, które mają wspomagać rzucenie palenia – Niquitin oraz Dermosan, przeznaczony do pielęgnacji skóry. Produktem do walki z katarem i przeziębieniami jest Xylorin, z kolei Tymianek i Podbiał może być stosowny na problemy z gardłem. Do walki z problemem grzybicy paznokci dedykowany jest Undofen Amorolfina, w którego skład wchodzi substancja czynna – amorolfina, wykazująca działanie grzybobójcze.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo