Poradnik
Perffarma

PERFFARMA

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Top Sea Buccal, żel, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Top Sea Buccal, żel, 75 ml
38,99 zł
ProRectal, emulsja łagodząca objawy hemoroidów i podrażnień odbytu, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
ProRectal, emulsja łagodząca objawy hemoroidów i podrażnień odbytu, 30 ml
42,99 zł
ProRectal, żel łagodzący uczucie pieczenia i zmniejszający objawy podrażnienia okolic odbytu, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
ProRectal, żel łagodzący uczucie pieczenia i zmniejszający objawy podrażnienia okolic odbytu, 50 ml
32,49 zł
NeoVaginal Uni, żel dopochwowy z kwasem hialuronowym i mlekowym, 5 ml x 5 aplikatorów  - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
NeoVaginal Uni, żel dopochwowy z kwasem hialuronowym i mlekowym, 5 ml x 5 aplikatorów
32,99 zł
NeoVaginal, żel intymny, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
NeoVaginal, żel intymny, 50 ml
31,99 zł
Mamilax, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mamilax, 200 ml
38,99 zł
1 - 6 z 6 produktów

Perffarma – leki OTC i kosmetyki na różne dolegliwości

Perffarma to polska firma z branży farmaceutycznej specjalizująca się w produkcji leków na receptę, leków OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz kosmetyków już przez ćwierć wieku. Przedsiębiorstwo oferuje preparaty dla dziedzin: proktologicznych, dermatologicznych, stomatologicznych, laryngologicznych, gastroenterologicznych, dermatologicznych, alergologicznych, ginekologicznych, urologicznych i neurologicznych. Firma jest właścicielem takich marek jak Laktifort, Neovaginal i Prorectal. Obecnie działa nie tylko na rynku polskim i europejskim, ale także na terenie Afryki i Ameryki Południowej, nieustannie poszerzając portfolio produktowe. Celem firmy jest dbanie o zdrowie pacjentów oraz poprawę ich jakości życia.

Żele intymne dla kobiet

W ofercie producenta znajdziesz w Gemini produkty przeznaczone do stosowania profilaktycznego m.in. w celu ochrony okolic intymnych przed nawracającymi infekcjami o podłożu grzybiczym lub bakteryjnym. Zawierają naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki takie jak np. gliceryna, inulina, kwas mlekowy czy hydrolizowane białko pszenicy.

Preparaty na dolegliwości proktologiczne dla kobiet i mężczyzn

Choroba hemoroidalna, nazywana potocznie hemoroidami, to problem, który dotyczy wielu osób niezależnie od płci i wieku. Żylaki odbytu to efekt m.in. siedzącego trybu życia, złej diety czy otyłości. Często towarzyszy im ból, uporczywe swędzenie i pieczenie. W naszej ofercie znajdziesz preparaty Perffarma w postaci żelu lub pianki dostępne bez recepty, które chronią i regenerują okolice odbytu.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała i jamy ustnej

Perffarma jest także producentem wysokiej jakości specjalistycznych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. W Gemini możesz znaleźć produkty do jamy ustnej, w tym żele stosowane profilaktycznie oraz w przypadku zapalenia dziąseł.

Produkty dla przyszłych mam i nie tylko

Producent w swojej ofercie posiada również produkty dla przyszłych mam. Ich składy muszą być tak opracowane, aby nie zaszkodziły zdrowiu kobiety ani dziecka. Znaleźć w nich możemy np. mannitol z jesionu mannowego czy błonnik pozyskiwany z surowców roślinnych.

Problem zespołu jelita drażliwego jest obecnie dość powszechny. Dolegliwości ze strony układu pokarmowego mogą mieć różne podłoże, a charakteryzują się przykładowo zaparciami, biegunkami, bólami brzucha czy wzdęciami. W ofercie producenta możesz znaleźć żywność specjalnego przeznaczenia medycznego na te nieprzyjemności.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo