Poradnik
Salus International

SALUS INTERNATIONAL

Znalezione produkty : 13
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Sopelek 2, aspirator do nosa, od urodzenia + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Sopelek 2, aspirator do nosa, od urodzenia + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk
18,89 zł
Sopelek, jednorazowe końcówki do aspiratora, zapas, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Sopelek, jednorazowe końcówki do aspiratora, zapas, 4 sztuki
6,79 zł
Femiflamax, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Femiflamax, 60 tabletek powlekanych
45,49 zł
Sopelek 2, filtry do aspiratora, jednorazowe, zapas, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Sopelek 2, filtry do aspiratora, jednorazowe, zapas, 10 sztuk
5,49 zł
Femiflavon, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Femiflavon, 60 tabletek powlekanych
58,99 zł
Sopelek, aspirator do nosa, od urodzenia + końcówki do aspiratora z filtrem, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Sopelek, aspirator do nosa, od urodzenia + końcówki do aspiratora z filtrem, 3 sztuki
18,89 zł
Crassderm Professional, krem na łuszczycę, egzemę, AZS, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Crassderm Professional, krem na łuszczycę, egzemę, AZS, 500 ml
49,89 zł
Sopelek 3+, aspirator do nosa, od urodzenia, vacuum + adapter + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk + podkłady higieniczne, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Sopelek 3+, aspirator do nosa, od urodzenia, vacuum + adapter + filtry do aspiratora, jednorazowe, 10 sztuk + podkłady higieniczne, 2 sztuki
26,59 zł
Femiflamax, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Femiflamax, 30 tabletek
27,99 zł
Akutol, elastyczny opatrunek ochronny w sprayu, 60 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Akutol, elastyczny opatrunek ochronny w sprayu, 60 ml
20,49 zł
Magnoliamax, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Magnoliamax, 30 tabletek
20,39 zł
Akutol, spray na oparzenia, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Akutol, spray na oparzenia, 50 ml
21,99 zł
Sopelek BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 40 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Sopelek BabyMax, podkłady higieniczne jednorazowe, 50 x 60 cm, 40 sztuk
32,99 zł
1 - 13 z 13 produktów

Producent Salus International

Salus International Sp. z o.o. to hurtownia farmaceutyczna, której początki sięgają 1991 roku. Obsługuje ona apteki szpitalne i otwarte, hurtownie i gabinety stomatologiczne. Do produktów, które z niej pochodzą, należą m.in. podkłady higieniczne i aspiratory do nosa Sopelek, suplementy diety Femiflavon czy elastyczne opatrunki ochronne w sprayu, Akutol, które są preparatami dystrybuowanymi przez Salos na wyłączność. Firma bierze również udział w akcjach charytatywnych i prozdrowotnych oraz wydarzeniach i konferencjach farmaceutycznych.

Poznaj producenta Salus International

Salus hurtownia farmaceutyczna to przedsiębiorstwo z misją: pragnie nie tylko prowadzić kompleksową obsługę aptek i hurtowni, dbając o ich stany magazynowe dystrybuowanych przez siebie leków i sprzętu medycznego, ale jednocześnie robić to przy zachowaniu najwyższych standardów, tak, aby dbać o jak najlepsze relacje z partnerami i zadowolenie zarówno pracowników, jak i klientów. Firma założona została przez farmaceutę Aleksandra Żurka, kawalera tytułu i Medalu „Ambasador Farmacji”, w Katowicach w roku 1991, niedługo później zdobywając cenne przedstawicielstwa (m.in. Lachema-Brno, Ebewe Pharma) i dystrybuując produkty kolejnych producentów, takich jak Abbott Laboratories czy Zentiva. Kolejne lata to dalszy rozwój przedsiębiorstwa: rok 2000 to otwarcie się na nowy dla firmy obszar – rynek stomatologiczny. Lata dwutysięczne przynoszą też pierwsze organizowane przez Salus międzynarodowe konferencje oraz nabycie spółki zależnej w Czechach i powstanie kolejnej na Ukrainie. Oprócz specjalistycznych konferencji farmaceutycznych Salus International prowadzi także działalność społeczną, wspierając akcje prozdrowotne i charytatywne. W roku 2008 firma brała udział w akcji „Stop Lekomanii”, mającej na celu zwiększenie świadomości na temat wpływu witamin i składników mineralnych na organizm, (idącą w parze z organizowanym lata wstecz przez Aleksandra Żurka projektem dla dzieci o nazwie „Witaminogród — Leki to nie cukierki”), a w roku 2009 promowała zdrowie jamy ustnej programem edukacyjnym „Przede wszystkim zdrowe zęby”. Oprócz tego przedsiębiorstwo, w myśl misji, jaka mu przyświeca, wspiera instytucje i fundacje pomagające potrzebującym. Przyznawana jest także „Honorowa Nagroda Naukowa im. mgr. farm. Aleksandra Żurka Pod Patronatem Hurtowni Farmaceutycznej Salus International Sp. z o.o. w Katowicach za wybitne prace naukowe z zakresu popularyzowania zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), Dobrej Praktyki Aptecznej (GPP), Dobrej Praktyki Edukacyjnej (GEP).

Salus: produkty

W ofercie Salus International znajdziemy m.in. produkty marki Sopelek, obecnej na rynku od roku 2004, takie jak aspirator do nosa, który ma bezpiecznie usuwać zalegającą wydzielinę z nosa dziecka, pozwalając mu na powrót do swobodnego oddychania. Dostępny jest w kilku wariantach, z których najbogatszy jest Sopelek 3+. W tym modelu znajduje się aspirator do odciągania wydzieliny za pomocą ust oraz adapter do podłączenia do odkurzacza, 10 filtrów i 2 nieprzemakalne podkłady higieniczne. Te ostatnie dostępne są też do kupna osobno, a stosuje się je, by zapewnić ochronę niemowlęcia podczas przewijania – podkłady mają chronić przed zakażeniami powodującymi choroby i przemoczeniem lub po prostu brudem, stąd zastosowano w nich dwie warstwy bibuły i jedną warstwę folii. Kolejną marką oferowaną przez Salus International jest Akutol, czyli opatrunek w sprayu. Po zaaplikowaniu preparatu na ranę lub otarcie, mamy otrzymać elastyczną warstwę ochronną odporną na zmywanie, a jednocześnie wspomagającą proces gojenia i działającą przeciwbakteryjnie. W ofercie znajduje się także suplement diety Femiflamax. W składzie produktu znajdziemy ekstrakt z czerwonej koniczyny, która ma łagodzić dolegliwości związane z przechodzeniem menopauzy, czarny pieprz mający pomagać w kontroli wagi czy witaminę B6, która ma pomagać w regulacji czynności hormonalnej.

Marki producenta SALUS INTERNATIONAL
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki