Poradnik

SIROWA

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Ivex, syrop na kaszel suchy i mokry, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ivex, syrop na kaszel suchy i mokry, 100 ml
21,99 zł
PoxOUT, pianka łagodząca objawy ospy wietrznej, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
PoxOUT, pianka łagodząca objawy ospy wietrznej, 100 ml
19,39 zł
1 - 2 z 2 produktów

Producent Sirowa

Sirowa to dystrybutor produktów kosmetycznych i wyrobów farmaceutycznych różnych marek. W asortymencie Gemini dostępne są ich produkty w postaci płynów i aerozoli.

Sirowa – historia firmy

Firma Sirowa została założona przez dr Jürgena Warzechę na Litwie w 1990 roku. Trzy lata później rozszerzyła swoją działalność na kolejne państwa — Łotwę i Estonię. W 2003 weszła na rynek fiński, następnie polski w 2008 roku oraz w roku 2017 – czeski, słowacki i węgierski. Sirowa współpracuje z centralnym magazynem nadbałtyckim od 2006 roku i świadczy usługi door to door dla klientów w Finlandii i krajów bałtyckich.

Część grupy Sirowa stanowi Sirowa Poland Sp. z o.o., która dba o dostarczanie produktów na rynek lokalny i współpracuje z partnerami biznesowymi – producentami marek kosmetycznych i farmaceutycznych z różnych krajów. W portfolio przedsiębiorstwa znajdują się produkty dla klientów ze zróżnicowanymi potrzebami skóry i ciała.

Firma Sirowa Poland kontynuuje tradycję dystrybucji kosmetyków określanych jako selektywne, które rozpoczęło przedsiębiorstwo Intercosmetics, następnie Cosmopolitan Cosmetics, Procter&Gamble Prestige Products i Siroscan Sp. z o.o. Od 2011 roku funkcjonuje w firmie Dział Farmaceutyczny, który współpracuje z producentami wyrobów farmaceutycznych.

Celem przedsiębiorstwa jest budowanie wiarygodności i zaufania we współpracy z klientami i dostawcami. Jak podkreśla właściciel, Sirowa stawia na pracę zespołową, dzięki której możliwe jest osiągnięcie wspólnego sukcesu i realizacja określonych priorytetów.

Poznaj marki firmy Sirowa

Z jakimi producentami współpracuje Sirowa? Marki produktowe, które dystrybuuje przedsiębiorstwo to m.in.:

  • Dr. August Wolff GMBH & CO. KG & DR. Kurt Wolff GMBH & CO. KG – niemiecka firma założona w 1905 roku, która zajmuje się produkcją leków, wyrobów ginekologicznych i produktów dermatologicznych dla skóry i włosów. W asortymencie firmy znajduje się np. marka Vagisan Sirowa – produkty do stosowania w miejscach intymnych,
  • Serrix – firma o zasięgu międzynarodowym, założona w Holandii w 2008 roku, która specjalizuje się w opracowywaniu, rejestracji, i wprowadzaniu produktów, dostępnymi w sektorze medycznym i kosmetycznym. Produktami tej marki są np. wyroby Mycosan, do stosowania w walce z grzybami, wywołującymi np. grzybicę paznokci,
  • Pamex Pharmaceuticals GMBH – producent suplementów diety nowej generacji, kosmetyków, wyrobów medycznych i produktów farmaceutycznych z Niemiec. Wyprodukował m.in. Compiflorę – synbiotyk Sirowa z żywymi kulturami drożdżowymi szczepu Saccharomyces boulardii oraz szczepami bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG i Bifidobacterium lactis.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo