Poradnik
Sopharma

SOPHARMA

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Tabex 1,5 mg, 100 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tabex 1,5 mg, 100 tabletek
43,47 zł
Felogel Neo, 10 mg/ g, żel, 120 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Felogel Neo, 10 mg/ g, żel, 120 g
12,89 zł
1 - 2 z 2 produktów

Bułgarski producent i dystrybutor Sopharma AD

Początki firmy Sopharma AD sięgają 1933 roku, gdzie w stolicy Bułgarii – Sofii wybudowano pierwsze laboratorium, produkujące środki farmaceutyczne, pod nazwą „Kooperacyjna Bułgarska Spółka Apteczna”. W 1943 roku przedsiębiorstwo przekształciło się w zakład farmaceutyczny Galenus.

W roku 2000 firma została sprywatyzowana i przybrała nazwę Sopharma. Od tego czasu nastąpił szybki rozwój spółki, która zjednoczyła sześć zakładów w jedną strukturę korporacyjną. Zakładami tymi była Sopharma, S.A., Vramed S.A., Pharmachim Holding S.A., Unipharm S.A., NIHFI S.A. i Rostbalkanpkarm.

W 2005 roku Sopharma Group otworzyła centrum logistyczne w Bułgarii, co umożliwiło wygodniejszą dystrybucję produktów farmaceutycznych. Przedsiębiorstwo w 2020 roku przejęło kontrolę nad spółkami SCS Franchise AD i Sanita Franchising AD, co pomogło wzmocnić jej pozycję na rynku aptecznym.

Struktura kosztów wraz z know-how oraz certyfikaty GMP zakładów produkcyjnych pozwalają firmie oferować produkty sprawdzone i bezpieczne. Celem przedsiębiorstwa jest zapewnianie możliwości leczenia pacjentów z konkretnymi problemami zdrowotnymi.

Jak podkreślają właściciele, firma Sopharma posiada potencjał do dalszego rozwoju produktów ziołowych spółki w planie długoterminowym. Pierwszym produktem, zarejestrowanym na rynku austriackim był Nivajekt, t.j. w formie zastrzykowej leku Nivalin. Asortyment bułgarskiego przedsiębiorstwa obejmuje wyroby z kategorii terapeutycznych, takich jak dermatologia, gastroenterologia, immunologia, kardiologia, neurologia, psychiatria, ginekologia, urologia i ginekologia, układ oddechowy.

Grupa obecna jest w ponad 40 krajach, jednak jej głównymi rynkami są: Bułgaria, Ukraina, Rosja, Kazachstan i Polska. Stale inwestuje w technologie, badania, naukę i innowacje, doskonali modele dystrybucji produktów, które czyni leczenie bardziej dostępnym dla pacjentów. Firma znajduje się na Bułgarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz na Warszawskiej GPW.

Firma Sopharma – produkty

W ofercie Gemini dostępne są produkty Sopharma w postaci żelu, tabletek. Mają one pomóc rozwiązać konkretne problemy zdrowotne pacjentów.

Tabex jest produktem leczniczym, przeznaczonym do stosowania w celu zmniejszenia uzależnienia organizmu od nikotyny. Produkt zawiera w składzie cytyzynę – alkaloid, który oddziałuje na receptory N-cholinergiczne (nikotynowe) i wiąże się z nimi. Ma stymulować wydzielanie dopaminy, pobudzać ośrodek oddechowy i naczynioruchowy, zwiększać wydzielanie adrenaliny i podwyższać ciśnienie tętnicze. Jego zadaniem jest odzwyczajenie od palenia wyrobów tytoniowych.

Marki producenta SOPHARMA
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki