Poradnik
TRB Chemedica

TRB CHEMEDICA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

TRB Chemedica

TRB Chemedica to firma farmaceutyczna i biotechnologiczna z siedzibą w Szwajcarii, producent leków i wyrobów medycznych w zakresie ortopedii, okulistyki i reumatologii. Wybrane produkty w postaci saszetek, fiolek i roztworów dostępne są w Gemini.

Firma obecna jest na rynku od 1980, kiedy to założył ją dr Guido Di Napoli. Na początku lat 80. organizacja rozpoczęła budowę sieci w Azji: Hongkongu (1981), Singapurze (1987), Malezji (1988), Tajlandii (1992), Wietnamie i Myanmar. Pierwszym państwem europejskim, w którym powstała TRB Chemedica AG były Niemcy. Zgodnie z ISO 13485 firma jest odpowiedzialna za uzyskanie pozwoleń na produkcję i wprowadzanie do obrotu wyrobów medycznych oraz za zarządzanie Centrum Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa produktów z manufaktur.

TRB Chemedica – pomoc w leczeniu z zakresu ortopedii i okulistyki

Szwajcarska firma farmaceutyczna wspierana jest przez sieć oddziałów, agentów i partnerów, co sprawia, jest w stanie opracowywać nowe rozwiązania dla pacjentów i partnerów. Jest pionierem w rozwoju wyrobów medycznych na bazie hialuronianu sodu do stosowania dostawowego i do leczenia zespołu suchego oka. TRB Chemedica stworzyła OSTENIL®, który może być pomocny w łagodzeniu objawów u pacjentów cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów.

W 2012 roku firma rozpoczęła sprzedaż REMOGEN® OMEGA, nawilżających kropli do suchych oczu, zawierających kwasy tłuszczowe omega-3 do stosowania podczas zespołu suchego oka.

Poznaj produkty TRB Chemedica

Jaki asortyment oferuje TRB Chemedica? Jednym z preparatów jest OST, środek przeznaczony do leczenia bólu i ruchomości ograniczonej zwyrodnieniowymi zmianami w stawie kolanowym lub w innych stawach. Dzięki iniekcjom kwasu hialuronowego uzupełniany jest płyn stawowy, co ma poprawiać jego właściwości wiskoelastyczne.

Kolejny preparat TRB Chemedica (Poland) Sp. z o.o., to OST Tendon – roztwór wysokooczyszczonego, naturalnego hialuronianu sodowego, otrzymanego w wyniku fermentacji. Produkt zawiera w składzie mannitol, który wspomaga stabilizację łańcuchów hialuronianu sodowego. Preparat przeznaczony jest do stosowania w ograniczonej ruchomości w chorobach ścięgien.

W ofercie Gemini dostępne są także suplementy diety, m.in. Hyalmas w postaci proszku. Łączy w składzie witaminę C w formie kwasu L-askorbinianu sodu oraz kwas hialuronowy, uzyskany w procesie syntezy biotechnologicznej. Witamina C ma wpływać na prawidłową produkcję kolagenu, który zapewnia właściwe funkcjonowanie kości i chrząstki. Wspomaga ochronę komórek przed wystąpieniem stresu oksydacyjnego. Produkt dedykowany jest osobom dorosłym, zwłaszcza aktywnym fizycznie.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo