Poradnik

TRON

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, flamingi, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, flamingi, 1 sztuka
8,79 zł
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, ryby, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, ryby, 1 sztuka
8,79 zł
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, biały, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, biały, 1 sztuka
8,79 zł
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, miś i królik, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, miś i królik, 1 sztuka
8,79 zł
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, brązowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Tron Eko, jednorazowy nocnik turystyczny dla dzieci, brązowy, 1 sztuka
8,79 zł
1 - 5 z 5 produktów

Tron – jednorazowe nocniki dla dzieci z tektury

Firma Tron powstała w 2013 roku. Specjalizuje się w produkcji innowacyjnych nocników dla dzieci, które ułatwiają maluchom załatwianie potrzeb fizjologicznych niezależnie od sytuacji. Jej pomysłodawcami i założycielami są Bożena Zawrotniak oraz Janusz Pancerz. Razem stworzyli nie tylko innowacyjny projekt składanych, jednorazowych nocników, ale także opracowali specjalne maszyny do ich produkcji. Produkty Tron, zanim trafiły na rynek, zostały kompleksowo przetestowane przede wszystkim pod kątem wytrzymałości. Zdobyły uznanie nie tylko wśród rodziców, ale także specjalistów z branży opakowaniowej. Jednorazowy nocnik turystyczny wygrał pierwszą nagrodę w Światowym Konkursie Opakowań WorldStar 2017. Nocniki Tron są wytrzymałe, funkcjonalne, wygodne w przenoszeniu i w pełni ekologiczne: powstają z wysokiej jakości materiałów pochodzących z odzysku, bezpiecznych dla dzieci i przyjaznych środowisku. Pomagają maluchom dyskretnie załatwić potrzeby fizjologiczne w każdej sytuacji.

Przenośny nocnik dla dzieci – w trosce o komfort Twojego maluszka

Jednorazowe nocniki z tektury powstały z myślą o dzieciach w wieku od 1 do nawet 6 lat. Natychmiast stały się bestsellerami nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Produkty Tron sprawdzą się w każdej sytuacji. Ułatwią maluszkowi, który dopiero wyrósł z pampersów, załatwianie potrzeb fizjologicznych nie tylko w domu, ale także w podróży, na zakupach lub na spacerze. Są produkowane z bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska materiałów pochodzących z recyklingu (tektura makulaturowa). Innowacyjny wkład polimerowy znajdujący się wewnątrz nocnika nie tylko pochłania nieprzyjemne zapachy, ale nie przecieka i co najważniejsze – jest w pełni biodegradowalny i nie stanowi balastu dla środowiska.

Jak działają jednorazowe nocniki dla dzieci Tron?

Produkty firmy Tron zostały tak zaprojektowane, żeby ułatwić dzieciom, które zostały odpieluchowane, naukę załatwiania potrzeb fizjologicznych. Nocnik został zaprojektowany w taki sposób, żeby wytrzymać ciężar nawet 30 kilogramów. Produkt jest łatwy w użyciu, bezpieczny i higieniczny. Wystarczy go rozłożyć i posadzić na nim maluszka. Po zużyciu można go szczelnie zamknąć (tak, by nic nie wyciekło na zewnątrz) i za pomocą praktycznej rączki przenieść do odpowiedniego kosza na odpady.

Zaletą nocnika są także jego niewielkie wymiary. Po złożeniu swobodnie zmieści się w plecaku, torebce, a nawet w dużej kieszeni. Produkt przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

3 sytuacje, w których warto mieć przy sobie jednorazowy nocnik z tektury

1. Na wakacjach

Co zrobić, gdy maluchowi podczas wizyty na plaży lub w trakcie wędrówki po lesie, zachce się do toalety? Jednorazowy, biodegradowalny nocnik możesz zabrać ze sobą wszędzie. Po zużyciu wystarczy zamknąć zawartość w środku i przenieść do najbliższego śmietnika.

2. Na spacerze

Odpieluchowany dwu-, trzylatek nie zawsze potrafi poczekać z potrzebą aż do chwili powrotu do domu. Często bywa tak, że nocnik potrzebny jest natychmiast. Jeśli nie uśmiecha Ci się na każdy spacer zabierać ze sobą dużego, plastikowego nocnika, ale nie chcesz pędzić do domu za każdym razem, gdy dziecku zachce się siusiu, dobrze mieć przy sobie jednorazowy nocnik, który składa się jak kartka papieru.

3. Podczas wizyty u lekarza lub w sklepie

Odpieluchowany maluch nie zawsze potrafi już załatwiać swoje potrzeby na prawdziwej toalecie. Rozwiązaniem są specjalne nakładki na sedes, ale je także – podobnie jak plastikowy nocnik – trudno nosić ze sobą wszędzie (np. do lekarza, galerii handlowej lub do znajomych). Czystość publicznych toalet niekiedy pozostawia wiele do życzenia. Jednorazowy nocnik z tektury to gwarancja higieny i bezpieczeństwa.

Jednorazowe nocniki dla dzieci w Gemini

W Gemini zamówisz jednorazowe nocniki dla dzieci, które ułatwią Ci odpieluchowanie malucha i naukę siadania na nocniku niezależnie od sytuacji. W ofercie producenta znajdziesz nocniki w dwóch neutralnych kolorach: białym lub brązowym.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki