Poradnik
Trumpf Mauxion Chocolates

TRUMPF MAUXION CHOCOLATES

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Zestaw Fritt, gumy rozpuszczalne z witaminami, mix smaków, 20 x 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Zestaw Fritt, gumy rozpuszczalne z witaminami, mix smaków, 20 x 3 sztuki
48,49 zł
1 - 1 z 1 produktów

Producent: Trumpf Mauxion Chocolates

Ludwig Czekolada (niegdyś – Trumpf Mauxion Chocolates) należy do jednego z niemieckich producentów wyrobów czekoladowych – Ludwig Schokolade GmbH. W ofercie Gemini dostępne są ich produkty w postaci gum rozpuszczalnych w różnych smakach.

O firmie Trumpf Mauxion Chocolates

Przedsiębiorstwo Ludwig Schokolade powstało w roku 1857. Wówczas Leonhard Monheim rozpoczął w niewielkim zakładzie w Aachen produkcję czekolady. Głównym celem przedsiębiorstwa, od samego początku działalności, było wytwarzanie wysokiej jakości słodkości.

Obecnie firma Ludwig Schokolade (dawniej — Trumpf Mauxion Chocolates), funkcjonuje w ramach koncernu Krüger Group. W portfolio produktów firmy znajdują się marki, takie jak: Mauxion, Schogetten, Fritt, Trumpf oraz inne.

Ludwig Czekolada Sp. z o.o. działa w ramach grupy Krüger od 2007 roku. Wcześniej, na terenie obecnych zakładów, znajdowała się firma INDA, która należała do włoskiego producenta czekolad.

Przedsiębiorstwo, znane dawniej jako polska spółka Trumpf Mauxion Chocolates, posiada dwa zakłady produkcyjne: w Tucznie i w Skoczowie. Spełniają one wymagane standardy jakości: BRC i IFS. Zakłady posiadają kilka niezależnych linii produkcyjnych, co sprawia, że firma może wytwarzać praliny czekoladowe, czekolady i cukierki rozpuszczalne z witaminą C o różnej gramaturze i wariantach smakowych.

Ludwig Czekolada (Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o.), funkcjonując w ramach grupy Krüger, jest jednym z większych producentów artykułów pod markami własnymi sieci handlowych w Europie. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość wytwarzania produktów oraz zadowolenie klientów.

Produkty Trumpf Mauxion Chocolates

Jedną z marek Trumpf Mauxion Chocolates jest Fritt, czyli gumy rozpuszczalne, obecne na rynku od ponad pięćdziesięciu lat. To łatwe do podzielenia paski w różnych opcjach smakowych, dla dzieci powyżej 3. roku życia – mają pomóc uzupełnić codzienną dietę w witaminy: A, C, D, E, kwas foliowy (witamina B9), niacynę (witamina B3), biotynę (witamina B7), ryboflawinę (witamina B2), kwas pantotenowy (witamina B5) i witaminę B12.

Marki producenta TRUMPF MAUXION CHOCOLATES
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo