Poradnik

UNIDEM

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Producent Unidem

Unidem LTD Spółka komandytowa to polski producent wyrobów medycznych. W ofercie Gemini dostępne są igły iniekcyjne o różnych grubościach.

O producencie Unidem LTD

Unidem LTD Spółka komandytowa to firma, która powstała w roku 1999, a wpisana do KRS została w roku 2015. Siedzibą firmy Unidem są Tychy w województwie śląskim. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyrobów farmaceutycznych i medycznych.

Wyroby medyczne producenta Unidem LTD

Wyroby medyczne produkowane przez firmę Unidem LTD to narzędzia i przyrządy przeznaczone do przeprowadzania zabiegów medycznych, których celem jest diagnozowanie chorób, leczenie, monitorowanie oraz zapobieganie chorobom. Zgodnie z prawem wszystkie wyroby medyczne, które wprowadzane są do obiegu hurtowego lub detalicznego oraz do użytku w placówkach ochrony zdrowia, muszą posiadać znak CE, czyli deklarację zgodności towaru ze wszystkimi normami regulowanymi przez dyrektywy Unii Europejskiej. Są one związane z bezpieczeństwem użytkowania, a także ochroną zdrowia i środowiska. Powinny określać również wszystkie wyeliminowane zagrożenia związane z użytkowaniem produktów.

Poznaj produkty producenta Unidem dostępne w Gemini

Aktualnie w ofercie Gemini dostępne są igły iniekcyjne o różnych rozmiarach. Przyjmują one formę cienkiej rurki zaostrzonej z jednej strony, celem przebicia się przez skórę. Przeznaczone są do wstrzykiwania leków i innych płynów leczniczych lub pobierania materiałów do badań.

I Igły w zależności od średnicy i długości przeznaczone są do wykonywania różnych rodzajów zabiegów. Warto podkreślić, że każdy rozmiar igieł ma swoje umowne oznaczenie kolorystyczne. Wśród dostępnych aktualnie igieł znajdują się:

  • igła iniekcyjna 0,7 mm x 30 mm (ciemnoszary / czarny);
  • igła iniekcyjna 0,5 mm x 25 mm (pomarańczowy).

Zakres igieł iniekcyjnych obejmuje więcej rozmiarów, w zależności od grubości i długości igły mogą być one wykorzystywane do wstrzyknięć podskórnych, wstrzyknięć dożylnych, wstrzyknięć domięśniowych czy nakłuć lędźwiowych.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo