Kategorie

VITAMA

Znalezione produkty: 6
Sortowanie:
Sortuj według
Grypostop Sambucus Complex, syrop dla dzieci od 3 lat i dorosłych, smak czarnego bzu, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

Grypostop Sambucus Complex, syrop dla dzieci od 3 lat i dorosłych, smak czarnego bzu, 100 ml

16,49 zł
Medifolic, kwas foliowy 400 µg, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Medifolic, kwas foliowy 400 µg, 90 tabletek

6,79 zł
Medibiotic Entero, 20 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Medibiotic Entero, 20 kapsułek

11,39 zł
Morwa Biała Sacharoblocker, 200 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Morwa Biała Sacharoblocker, 200 tabletek

16,79 zł
BigGarden Skrzyp + Pokrzywa ProVital, 100 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

BigGarden Skrzyp + Pokrzywa ProVital, 100 tabletek

15,39 zł
Ortopedina Flex, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Ortopedina Flex, 30 saszetek

25,99 zł

Vitama – o krok bliżej zdrowia

Nadciśnienie, alergie, wrzody żołądka czy choroby stawów. To zaledwie niektóre z chorób, które stały się plagą dzisiejszych czasów. Vitama to firma z kapitałem zagranicznym, której celem jest dostarczanie produktów medycznych nowoczesnych i bezpiecznych zarazem, ukierunkowanych na najpowszechniejsze obecnie schorzenia. Vitama to zarówno leki na receptę, leki bez recepty, jak i suplementy diety. Jaką firmą jest Vitama i jakie produkty dostarcza na rynek medyczny?

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Vitama to firma farmaceutyczna, która łączy kapitał polski z kanadyjskim. Działa w obszarze farmaceutycznym, medycznym, badawczym i technologicznym. Funkcjonuje głównie z dewizą odpowiedzialności społecznej (CSR), etycznie i profesjonalnie dążąc do produkcji leków w oparciu o najnowsze technologie z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb rynku. Dba przy tym o relacje z pacjentami i środowiskiem medycznym.

Wszystkie preparaty Vitama powstają po przeprowadzeniu licznych badań przez producenta potwierdzających skuteczność ich działania. Dzięki temu producent może zagwarantować nie tylko efektywność stosowania, ale też bezpieczeństwo. W czym może pomóc Vitama?

Produkty Vitama

Z Vitama w stronę odporności

Suplementy Vitama są bogate w naturalne substancje i wyciągi roślinne takie jak witamina C, dziewanna, czarny bez czy werbena. Kobiety w ciąży mogą liczyć na preparat bogaty w kwas foliowy zapobiegający wadom cewy nerwowej płodu.

W przypadku doświadczania suchości w gardle i chrypki Vitama oferuje nawilżenie śluzówki dzięki preparatom bogatym w tymianek i podbiał. O prawidłowy metabolizm natomiast producent zadba wraz z morwą czarną i białą.

W Aptece Gemini oferujemy szeroki wybór preparatów Vitama dla dzieci i osób dorosłych. Produkty zamówisz z dostawą pod wskazany adres lub do wybranego punktu odbioru.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego