Poradnik

VITAMA

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
GerdOff, smak mleczny, 20 tabletek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
GerdOff, smak mleczny, 20 tabletek do ssania
47,99 zł
Ortopedina Flex, 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Ortopedina Flex, 30 saszetek
31,99 zł
Morwa Biała Sacharoblocker, 200 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Morwa Biała Sacharoblocker, 200 tabletek
21,99 zł
Entolactis, 15 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Entolactis, 15 kapsułek
69,99 zł
Medifolic, kwas foliowy 400 µg, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Medifolic, kwas foliowy 400 µg, 90 tabletek
8,59 zł
1 - 5 z 5 produktów

Vitama – o krok bliżej zdrowia

Nadciśnienie, alergie, wrzody żołądka czy choroby stawów. To zaledwie niektóre z chorób, które stały się plagą dzisiejszych czasów. Vitama to firma z kapitałem zagranicznym, której celem jest dostarczanie produktów medycznych nowoczesnych i bezpiecznych zarazem, ukierunkowanych na najpowszechniejsze obecnie schorzenia. Vitama to zarówno leki na receptę, leki bez recepty, jak i suplementy diety. Jaką firmą jest Vitama i jakie produkty dostarcza na rynek medyczny?

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Vitama to firma farmaceutyczna, która łączy kapitał polski z kanadyjskim. Działa w obszarze farmaceutycznym, medycznym, badawczym i technologicznym. Funkcjonuje głównie z dewizą odpowiedzialności społecznej (CSR), etycznie i profesjonalnie dążąc do produkcji leków w oparciu o najnowsze technologie z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb rynku. Dba przy tym o relacje z pacjentami i środowiskiem medycznym.

Wszystkie preparaty Vitama powstają po przeprowadzeniu licznych badań przez producenta potwierdzających skuteczność ich działania. Dzięki temu producent może zagwarantować nie tylko efektywność stosowania, ale też bezpieczeństwo. W czym może pomóc Vitama?

Produkty Vitama

Z Vitama w stronę odporności

Suplementy Vitama są bogate w naturalne substancje i wyciągi roślinne takie jak witamina C, dziewanna, czarny bez czy werbena. Kobiety w ciąży mogą liczyć na preparat bogaty w kwas foliowy zapobiegający wadom cewy nerwowej płodu.

W przypadku doświadczania suchości w gardle i chrypki Vitama oferuje nawilżenie śluzówki dzięki preparatom bogatym w tymianek i podbiał. O prawidłowy metabolizm natomiast producent zadba wraz z morwą czarną i białą.

W Gemini oferujemy szeroki wybór preparatów Vitama dla dzieci i osób dorosłych. Produkty zamówisz z dostawą pod wskazany adres lub do wybranego punktu odbioru.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo