Poradnik
Vitapol Farm

VITAPOL FARM

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Cidrex Plus, 40 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Cidrex Plus, 40 kapsułek
25,59 zł
Cidrex Plus, 80 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Cidrex Plus, 80 kapsułek
34,99 zł
1 - 2 z 2 produktów

Vitapol Farm – producent

Vitapol Farm to firma farmaceutyczna, która zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. W ofercie Gemini dostępne są ich produkty w kapsułkach.

Firma Vitapol Farm z siedzibą w Sulejówku

Vitapol Farm Sp. z.o.o. funkcjonuje od 15 lat i znajduje się w województwie mazowieckim. Firma pragnie zaspokajać potrzeby i oczekiwania konsumentów, dlatego stara się poszerzać i aktualizować asortyment, dopasowując go do aktualnych trendów i rynku. Produkty Vitapol Farm powstają z wysokiej jakości składników naturalnych. Przedsiębiorstwo działa w myśl zasady „służyć zdrowiu, dobremu samopoczuciu i wyglądowi”.

Organizacja podkreśla, jak ważne w życiu człowieka jest prawidłowe żywienie. Polega ono na spożywaniu określonej ilości odpowiednio dobranych produktów spożywczych, które mają spełniać w optymalnym stopniu zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Sposób żywienia powinien być dostosowany do płci, masy ciała, wieku, okresu rozwojowego, aktywności fizycznej i stanu fizjologicznego.

Jedną z zasad prawidłowego sposobu odżywiania jest zachowanie zrównoważonego bilansu energetycznego. U osób mających nadwagę lub otyłych ów bilans powinien być ujemny – wówczas masa ciała zmniejsza się. Aby spadek wagi dotyczył utraty tkanki tłuszczowej, a nie wody, należy zadbać o dostarczanie wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.

Suplementy diety od Vitapol Farm

W ofercie Gemini dostępne są suplementy diety Vitapol Farm o nazwie Cidrex Plus. Preparat stanowi połączenie składników bioaktywnych, w składzie znajduje się m.in. ocet jabłkowy, zielona herbata, wyciąg z morszczynu oraz olej z kiełków pszenicy.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki