Poradnik

VTECH

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
VTech, niania elektroniczna audio-wideo, cyfrowa, VM2251 - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
VTech, niania elektroniczna audio-wideo, cyfrowa, VM2251
366,99 zł
VTech, niania elektroniczna audio, cyfrowa, DM1111 - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
VTech, niania elektroniczna audio, cyfrowa, DM1111
186,99 zł
1 - 2 z 2 produktów

Niania elektroniczna VTech – na straży snu Twojego maluszka

VTech powstał w 1976 roku. Specjalizuje się głównie w produkcji niań elektronicznych oraz monitorów oddechu dla dzieci i niemowląt. Firma wykorzystuje zaawansowane technologie i podąża za najnowszymi trendami, jednocześnie starając się minimalizować wpływ produkcji na środowisko naturalne. Najważniejsze wartości VTech to innowacyjność, jakość, niezawodność i praktyczność. Przy tworzeniu nowych produktów kieruje się potrzebami dzieci i ich rodziców. Produkty firmy cechują się nie tylko wysoką jakością i funkcjonalnością, ale także oryginalnym designem i troską o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu produkty VTech zdobyły uznanie rodziców na całym świecie.

Czym jest i jak działa elektroniczna niania?

Niania elektroniczna to urządzenie, które, dzięki wykorzystaniu fal radiowych, pozwala rodzicom i opiekunom sprawować większą kontrolę nad dzieckiem. Urządzenia VTech, w zależności od modelu, przekazują nie tylko dźwięk z pokoju dziecka, ale także obraz. Niektóre z nich umożliwiają komunikację dwukierunkową. Dzięki temu rodzic lub opiekun może zdalnie uspokoić płaczące dziecko.

Czym się kierować przy wyborze niani elektronicznej?

Wielu rodziców uważa, że niania elektroniczna to niezbędny element w niemowlęcej wyprawce. W Gemini znajdziesz szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń od zaufanego producenta. Odbiór dźwięku lub obrazu to nie wszystko. Większość modeli wyposażona jest w dodatkowe udogodnienia takie jak regulacja głośności, ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii, automatyczny tryb kamery nocnej na podczerwień, czujnik temperatury pomieszczenia, a nawet kołysanki, biały szum i uspokajające melodie, które utulą dziecko do snu.

5 sytuacji, w których warto mieć w domu elektroniczną nianię

1. Masz duży dom

Jeśli w trakcie drzemki dziecka nie chcesz kursować z góry na dół, żeby mieć pewność, że maleństwo jeszcze się nie obudziło, wystarczy, że umieścisz nadajnik w pokoju dziecka, a odbiornik zabierzesz ze sobą. Dzięki temu bez przeszkód możesz odpoczywać, pracować lub wykonywać domowe obowiązki w oddalonej od sypialni części domu. Gdy maluch się obudzi, od razu się o tym dowiesz.

2. Pracujesz w domu, jednocześnie sprawując opiekę nad dzieckiem

Elektroniczna niania przydaje się także na home office. Umożliwia sprawowanie kontroli nad snem maluszka nawet w trakcie pracy zdalnej.

3. Sprawujesz opiekę nad więcej niż jednym dzieckiem

Elektroniczna niania zapewnia rodzicom większy komfort psychiczny. W trakcie drzemki jednego dziecka możesz spokojnie wyjść z drugim np. do ogrodu, obserwując przez kamerę to, co dzieje się w sypialni.

4. Chcesz mieć pewność, że Twój maluszek spokojnie śpi, nawet podczas choroby

Chore dziecko śpi bardziej niespokojnie. Urządzenie przekazujące dźwięk lub obraz z pokoju dziecka umożliwi natychmiastową reakcję na niepokojące sygnały z sypialni.

5. Dużo podróżujesz razem z dzieckiem

Niania elektroniczna przydaje się nie tylko na co dzień, ale także podczas rodzinnych wakacji lub weekendowych wyjazdów. Gdy dziecko śpi w swoim pokoju, możesz cieszyć się odpoczynkiem na łonie przyrody.

Nianie elektroniczne w Gemini

Jeśli zależy Ci na komforcie snu Twojego maluszka, nawet gdy nie możesz być blisko niego, wybierz zaawansowane technologicznie urządzenie VTech. Niania elektroniczna świetnie sprawdzi się także jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo