Tena Lady, podpaski specjalistyczne, Normal, 30 sztuk

Tena Lady, podpaski specjalistyczne, Normal, 30 sztuk

Kategorie

Tena Lady, podpaski specjalistyczne, Normal, 30 sztuk

Cena jednostkowa: 0,82 zł za 1 sztukę

Cena
24,59 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Tena Lady Normal to specjalistyczne podpaski, które zapewniają doskonałą ochronę przed wilgocią. Zawarte w nich mikroperełki wiążą płyn wewnątrz i skutecznie go izolują, przynosząc w efekcie uczucie przyjemnej suchości i komfortu. System Body Shaped DryZone łączy w sobie cechy, które sprawiają, że wkładki anatomiczne Tena Lady Normal są odpowiednio dopasowane do ciała a ich stosowanie – dyskretne oraz wygodne. Elastyczne i miękkie opaski boczne umożliwiają utrzymanie produktu na miejscu, dając poczucie ochrony. Dodatkowo Tena Lady Normal wzbogacone są o system Fresh Odour Control, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Materiał Silky Soft ma gładką powierzchnię łączącą w sobie delikatność i chłonność. Dzięki temu skóra nie jest narażona na kontakt z wilgocią, co ma wpływ na jej dobrą kondycję.

Zastosowanie

Do codziennego stosowania przy lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu. 

Sposób użycia

Przyklejane do bielizny.

Cechy produktu

  • długość: 27 cm,
  • poziom chłonności: 3/8.

Zawartość opakowania

30 sztuk

Producent

Essity Poland Sp. z o.o.
ul. Bactstengatan 5
S- 431 49 Molndal

Cechy produktu

Cecha specjalna
Typ produktu

Tena – podpaski na nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu stanowi problem wielu kobiet. Istnieje wiele rodzajów tej dolegliwości, które różnią się od siebie między innymi nasileniem objawów. Często spotykanym typem przypadłości jest wysiłkowe nietrzymanie moczu powodowane przez czynniki takie jak kaszel, kichnięcie, wysiłek fizyczny czy śmiech. Przyczynę jego występowania stanowi zwykle osłabienie mięśni Kegla. Gdy ciśnienie w pęcherzu narasta, nie są one w stanie prawidłowo zaciskać cewki moczowej.

Nietrzymanie moczu to przypadłość, która zaburza komfort życia i może mieć wpływ na pewność siebie. W walce z jej objawami warto sięgnąć po podpaski Tena Lady Normal. Powstały one z myślą o kobietach zmagających się z lekkim lub umiarkowanym nietrzymaniem moczu. Ich stosowanie jest komfortowe i dyskretne, a ponadto zapewnia pełną ochronę przed przeciekaniem oraz nieprzyjemnym zapachem. Dzięki temu podpaski Tena Lady na nietrzymanie moczu pozwolą cieszyć się uczuciem suchości i sprawią, że poczujemy się pewnie w każdej sytuacji.  

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego