Allnutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea, 120 kapsułek

Allnutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea, 120 kapsułek

Kategorie

Allnutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea, 120 kapsułek

Cena jednostkowa: 4,67 zł za 10 kapsułek

Cena
55,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Allnutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea to suplement diety będący połączeniem trzech składników aktywnych: sprzężonego kwasu linolowego (CLA, ang. Conjugated Linoleic Acid), L-karnityny oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Cenne składniki aktywne zostały zamknięte w kapsułkach wykonanych z żelatyny.

Jak działa sprzężony kwas linolowy CLA? 

Sprzężony kwas linolowy CLA to nienasycony kwas tłuszczowy pochodzenia zwierzęcego, który w swoim łańcuchu zawiera 18 atomów węgla. Zliczany jest do rodziny kwasów omega-6. Źródłem kwasu linolowego w odpowiednio zbilansowanej diecie jest głównie mięsa i produkty mleczne pochodzące od przeżuwaczy. CLA może być także dostarczany do organizmu, jako suplementacja z zastosowaniem tabletek lub kapsułek. Zalecana dzienna porcja preparatu CLA + L-Carnitine + Green Tea marki Allnutrition to 300 mg kwasu linolowego o sprzężonych wiązaniach podwójnych. Kwas linolowy (LA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie ze wszystkich źródeł w diecie.

Opakowanie preparatu Allnutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea to aż 120 kapsułek, które pozwolą na codzienną suplementację przez 4 miesiące. Suplement diety zalecany jest do stosowania, jak uzupełnienie odpowiednio dobranej diety w połączeniu z codzienną aktywnością fizyczną.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w składniki preparatu.

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 1 kapsułka dziennie.
 • Kapsułkę należy popić 250 ml wody.
 • Najlepiej przyjmować przed wysiłkiem fizycznym.

Składniki

W związku z wprowadzonymi zmianami prawnymi w zakresie stosowania dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r., żywność zawierająca ditlenek tytanu (E 171) wprowadzona przez producenta do obrotu do dnia 07.08.2022 r. może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości.

Wobec powyższego, w ofercie sprzedażowej apteki internetowej Gemini, do wyczerpania zapasów, może występować żywność, w tym suplementy diety, zawierające ditlenek tytanu (E 171).

Allnutrition CLA + L-Carnitine - skład

Sproszkowany CLA (sprzężony kwas linolowy); substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; winian L-karnityny; ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis); otoczka kapsułki (żelatyna, woda, barwnik: dwutlenek tytanu), substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych.


1 kapsułka zawiera:

 • CLA 300 mg, winian L-karnityny 200 mg, w tym L-karnityna 138 mg; ekstrakt z zielonej herbaty 200 mg, w tym polifenole 100 mg.

Ostrzeżenia

 • Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.
 • Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. 

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia 1 kapsułki dziennie.
 • Suplement diety Allnutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
 • Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać.

Zawartość netto

120 kapsułek

Producent

SFD S.A.
ul. Głogowska 23c
45-315 Opole
 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego