Cicatridina, globulki dopochwowe, 10 sztuk

Cicatridina, globulki dopochwowe, 10 sztuk

Kategorie

Cicatridina, globulki dopochwowe, 10 sztuk

Cena jednostkowa: 2,72 zł za 1 sztukę

Cena
27,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Cicatridina przyspiesza zabliźnianie się ran w pochwie; przywraca naturalny proces gojenia; odbudowuje błonę śluzową pochwy w procesach atrofii i dystrofii; łagodzi takie objawy jak: uczucie napięcia i suchości pochwy, świąd, pieczenie, bóle przy współżyciu płciowym - już w pierwszym tygodniu stosowania. 

Zastosowanie

Preparat wspomagający proces regeneracji błony śluzowej pochwy w stanach atrofii i dystrofii. Wspomaga gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii spowodowanej chemioterapią lub naświetlaniem jonizującym oraz w przypadku suchości pochwy, wywołanej również niedoborem estrogenów. 

Sposób użycia

Po porodzie, po zabiegach ginekologicznych, po zabiegach chirurgicznych, po chemio- i radioterapii – stosować 1 globulkę wieczorem przez 10-20 dni przy suchości pochwy, w okresie przed i menopauzalnym, stanach zmniejszonego wydzielania estrogenów – stosować 1 globulkę wieczorem przez 10 dni, następnie co 2-3. W razie konieczności globulki Cicatridina mogą być stosowane przez dłuższy czas. 

Składniki

Sól sodowa kwasu hialuronowego 5mg, Centella asiatica-wyciąg olejowy, wyciąg olejowy z nagietka, wyciąg olejowy z aloesu, olejek z drzewa herbacianego, glicerydy półsyntetyczne, BHT.

Producent

Miralex Sp. z o.o.
ul. Lotnicza 4
64-920 Piła.
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego