Eva/ Qu, czopki musujące przeciw zaparciom, 6 sztuk

Eva/ Qu, czopki musujące przeciw zaparciom, 6 sztuk

Kategorie

Eva/ Qu, czopki musujące przeciw zaparciom, 6 sztuk

Cena jednostkowa: 3,53 zł za 1 sztukę

Cena
21,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Czopki pomagają szybko przywrócić normalny cykl wypróżnień. Czopki działają jedynie miejscowo i nie zawierają składników przeczyszczających, które przyswojone przez organizm, mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego, etc.

Zastosowanie czopków Eva/qu pomaga również w przygotowaniu do opróżnienia odbytu przed zabiegami chirurgicznymi, gastroenterologicznymi czy urologicznymi, wypróżnieniu przed a także zaraz po porodzie.
 
Czopki Eva/qu są nieodzowne także w podróży w celu uniknięcia uporczywych zaparć, ponieważ szybko i skutecznie doprowadzają do wypróżnienia.

Zastosowanie

W przypadku opóźnień regularnego rytmu wypróżniania się, zarówno okazjonalnych jak i powtarzających się. Delikatne i skuteczne miejscowe działanie fizjologiczne (nie związane z obecnością substancji wchłanianych przez organizm), powoduje, że czopki Eva/qu® są szczególnie zalecane w okresie ciąży, w okresie karmienia piersią, ale również podczas rekonwalescencji, u osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych motorycznie oraz obłożnie chorych.

Sposób użycia

Czopek po wyjęciu z opakowania wprowadzić do kanału odbytu popychając go do chwili jego pełnego wprowadzenia. Jeżeli okaże się to konieczne, w przypadku obecności zmian chorobowych lub hemoroidów, czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub olejem z oliwek. Czopek zaczyna rozpuszczać się natychmiast i daje początek bodźcowi stymulującemu wypróżnienie. Pomimo, że bodziec wyzwalający chęć wypróżnienia odczuwalny jest w krótkim czasie od wprowadzenia czopka, należy powstrzymać się od wypróżnienia przez kilka minut. W tym czasie (o ile to możliwe) należy raczej chodzić niż siedzieć lub leżeć.

Składniki

Dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu zawieszone w polietylenoglikolu rozpuszczalnym w wodzie.

Producent

So. Se. Pharm S.R.L.
Via dei Castelli Romani 22,
00040 Pomezia (Rzym),
Włochy.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Problem
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego