Poradnik
Isla Cassis

Isla Cassis

Isla Cassis

Każda pora roku niesie ze sobą specyficzne wyzwania związane ze zdrowiem i samopoczuciem. Są jednak też dolegliwości, które mogą negatywnie wpłynąć na nas bez względu na okres w roku czy pogodę. Są wśród nich te związane z kondycją układu oddechowego – z kaszlem i często powiązaną z nim chrypką na czele. Całe szczęście na rynku nie brakuje producentów, którzy postanowili zająć się opracowaniem sposobów na radzenie sobie z takimi dolegliwościami – jednym z nich jest Isla Cassis – marka oferująca produkty dedykowane właśnie tego rodzaju problemom zdrowotnym.

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Isla Cassis z ekstraktem z czarnej porzeczki, 30 pastylek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Isla Cassis z ekstraktem z czarnej porzeczki, 30 pastylek do ssania
16,79 zł
Isla Cassis z ekstraktem z czarnej porzeczki, 60 pastylek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Isla Cassis z ekstraktem z czarnej porzeczki, 60 pastylek do ssania
23,09 zł
1 - 2 z 2 produktów

Pastylki Isla Cassis i ich właściwości

Produkty Isla Cassis dedykowane osobom zmagającym się z dolegliwościami związanymi z gardłem. Poszukując ukojenia, warto sięgnąć po skuteczne pastylki do ssania. Podstawowym założeniem twórców Isla Cassis jest bowiem ochrona gardła i błony śluzowej jamy ustnej z pomocą pastylek, które podczas ich ssania tworzą powłokę osłaniającą te części układu oddechowego.

W związku z tym jest to rozwiązanie zalecane osobom, które mają do czynienia z następującymi dolegliwościami:

 • kaszel,
 • chrypka,
 • ograniczone oddychanie przez nos,
 • silne obciążenie strun głosowych.

Pastylki Isla Cassis są także przez producenta zalecane osobom, które szukają sposobu na przywrócenie równowagi podrażnionej błonie śluzowej z powodu częstego przebywania w pomieszczeniach wypełnionych suchym powietrzem.

Skład Isla Cassis

Pastylki Isla Cassis swoje działanie opierają przede wszystkim na głównym ich składniku, jaki stanowi porost islandzki. Jednak nie tylko wyciąg wodny z tej rośliny przekłada się na ich łagodzące i ochronne działanie względem błon śluzowych i gardła. W składzie preparatu nie brakuje też kwasu askorbinowego, który również działa kojąco na górne drogi oddechowe.

W składzie pastylek Isla Cassis znajdują się również:

 • sorbitol,
 • guma arabska,
 • maltitol,
 • kwas cytrynowy bezwodny,
 • acesulfam K,
 • woda oczyszczona,
 • parafina ciekła,
 • ekstrakt z czarnej porzeczki,
 • aromat z czarnej porzeczki.

Obecność dwóch ostatnich składników przekłada się na przyjemny smak pastylek, natomiast dzięki pozostałym Isla Casssis zachowuje swoją łatwą do zastosowania formę.

Producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując pastylki w wygodnych opakowaniach o różnej pojemności. Warte zaznaczenia jest również to, iż nadają się one do spożycia już przez dzieci od 4. roku życia. Można je stosować w razie potrzeb nawet kilka razy dziennie, po jedną czy dwie pastylki, aby tym samym zapewnić sobie przyjemne poczucie ukojenia.

Walorem Isla Cassis jest również to, że nie zawierają cukru. Nie można ich stosować jedynie w przypadku, gdy jest się uczulonym na choćby jeden ze składników obecnych w produkcie. Nie należy też przekraczać wskazanego przez producenta dziennego spożycia.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki