Poradnik
Lovi smoczek 6-18

Lovi smoczek 6-18

Smoczki Lovi 6-18 – w trosce o spokojny sen maluszka

Choć smoczek nie jest obowiązkowym elementem niemowlęcej wyprawki, wielu rodziców decyduje się na jego zakup, zanim maluch pojawi się na świecie. Smoczek pozwala dziecku wyciszyć się przed snem i zaspokoić odruch ssania, gdy mamy nie ma w pobliżu. Przynosi ulgę w trakcie bolesnego ząbkowania i ukojenie w stresujących sytuacjach takich jak wizyta u lekarza czy szczepienie. Dzieci jednak bardzo szybko rosną! Wyrastają z pieluszek, ubranek, zabawek i… smoczków. Dlatego na rynku dostępne są produkty w kilku przedziałach wiekowych. Najczęściej można spotkać się z oznaczeniami: 0-3, 3-6, 6-18 oraz 18-36. Tę informację należy potraktować jednak głównie jako sugestię. Specjaliści radzą, aby kierować się przede wszystkim długością i kształtem smoczka. Warto też zwrócić uwagę na sygnały płynące od samego malucha! Dzieci często pokazują, który smoczek im nie pasuje, a który jest dla nich odpowiedni.

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Lovi, dynamiczny smoczek uspokajający Indian Summer, boy, od 6-18 miesiąca, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lovi, dynamiczny smoczek uspokajający Indian Summer, boy, od 6-18 miesiąca, 2 sztuki
28,19 zł
Lovi, dynamiczny smoczek uspokajający Indian Summer, girl, od 6-18 miesiąca, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lovi, dynamiczny smoczek uspokajający Indian Summer, girl, od 6-18 miesiąca, 2 sztuki
28,19 zł
Lovi Buddy Bear, smoczek uspokajający, dynamiczny, świecący w ciemności, 6-18 miesięcy, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lovi Buddy Bear, smoczek uspokajający, dynamiczny, świecący w ciemności, 6-18 miesięcy, 2 sztuki
30,49 zł
1 - 3 z 3 produktów

Smoczki uspokajające dla maluchów od 6. do 18. miesiąca życia

Czym się kierować przy wyborze smoczka? Sprawdź, czy produkt został wykonany z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów wolnych od BPA (szkodliwego Bisfenolu A) i czy zapewnia maluchowi swobodę oddychania. Wiele dzieci po ukończeniu 6. miesiąca życia nadal jest karmionych piersią. Dlatego na rynku pojawiły się smoczki dynamiczne Lovi 6-18, które nie zaburzają naturalnego odruchu ssania. Zwróć uwagę, czy smoczek nie jest za długi i zbyt twardy.

W Gemini znajdziesz szeroki wybór smoczków dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Produkty dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Dzięki temu sprawdzą się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Smoczki Lovi 6-18 wyróżniają się nowoczesnym designem i delikatną kolorystyką.

Smoczki świecące w ciemności – na ratunek nocnym poszukiwaczom smoczków

1:00 w nocy. Słyszysz płacz malucha, idziesz do łóżeczka, ale okazuje się, że smoczek… rozpłynął się w powietrzu. Nie chcesz zapalać światła, żeby jeszcze bardziej nie rozbudzić dziecka, wyciągasz więc ręce przed siebie i przeszukujesz wszystkie zakamarki pościeli. Rozpoczyna się prawdziwy wyścig z czasem. Czy uda się odnaleźć zgubę, zanim maluch pobudzi wszystkich domowników? To historia, pod którą mogłoby się podpisać wielu rodziców. W Gemini znajdziesz smoczki Lovi 6-18 świecące w ciemności, które naprowadzą Cię na właściwy trop w trakcie poszukiwań, a malucha z powrotem zaprowadzą do krainy snów.

Lovi – smoczki 6-18 w Gemini

Smoczek Lovi 6-18 przeznaczony jest dla maluchów, które ukończyły 6. miesiąc życia. W Gemini, w innych kategoriach, znajdziesz także produkty dla nieco starszych i młodszych dzieci. Logopedzi radzą jednak, żeby nie nadużywać smoczka, aby nie zaburzać prawidłowego rozwoju dziecka. Smoczki dynamiczne Lovi 6-18 sprzedawane są w praktycznym dwupaku. W opakowaniu znajdują się także specjalne osłonki, które pozwalają zabezpieczyć smoczek przed zabrudzeniami. Dzięki temu można go bez obaw zabrać na spacer, do żłobka lub w podróż.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki