Poradnik
Maszynki do golenia Gillette damskie

Maszynki do golenia Gillette damskie

Gilette maszynki do golenia dla kobiet

Marka Gillette powstała w 1901 roku, kiedy jej założyciel – King Gillette – stworzył maszynkę dla mężczyzn, która odmieniła proces męskiego golenia. Sto lat później, w 2001 roku, firma postanowiła poszerzyć asortyment o linię kobiecą, tworząc Gillette Venus, która miała pomóc płci pięknej w dbaniu o gładką skórę.

Linia Gillette dla kobiet różniła się od asortymentu męskiego zarówno budową, jak i kolorystyką. Venus Classic posiadała zaokrągloną, obrotową główkę, która umożliwiała sprawne poruszanie się po kształtach kobiecego ciała. Wyposażona była w miękkie poduszki, zabezpieczające skórę przed zacięciami, a rączka Soft Grip sprawiała, że maszynka była wygodna w użytkowaniu.

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Gillette Simply Venus 2, maszynki do golenia, jednorazowe, 4 sztuki + 2 sztuki gratis - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Gillette Simply Venus 2, maszynki do golenia, jednorazowe, 4 sztuki + 2 sztuki gratis
21,99 zł
Gillette Venus, maszynka do golenia z dwoma ostrzami wymiennymi - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Gillette Venus, maszynka do golenia z dwoma ostrzami wymiennymi
43,99 zł
Gillette Simply Venus 3, rączka do maszynki, 1 sztuka + ostrza, 8 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Gillette Simply Venus 3, rączka do maszynki, 1 sztuka + ostrza, 8 sztuk
42,49 zł
Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, 6 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, 6 sztuk
32,59 zł
Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, mix, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, mix, 3 sztuki
22,99 zł
Gillette Venus Breeze, wkłady wymienne, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Gillette Venus Breeze, wkłady wymienne, 4 sztuki
80,99 zł
Gillette Venus Smooth, wkłady wymienne, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Gillette Venus Smooth, wkłady wymienne, 4 sztuki
60,39 zł
1 - 7 z 7 produktów

Gillette dla kobiet – linia maszynek

Wszystkie modele maszynek, opracowane od czasu powstania pierwszej z nich, powstały z myślą o wymaganiach i oczekiwaniach kobiet. Produkty Gillette damskie dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach.

Dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, dedykowana jest linia Embrace. To maszynki z pięcioma ostrzami, które mają dopasowywać się do kobiecych kształtów. Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poślizgu, dzięki dodatkowym paskom nawilżającym, wzbogaconym w aloes.

Do golenia miejsc zaokrąglonych, np. okolic kolan czy pach, dobrze sprawdzić się może seria Venus Swirl, opracowana w technologii Flexiball. Maszynki te posiadają pięć ostrzy Contour, które mają dokładnie golić każdy włos. Pozbywanie się owłosienia może być kłopotliwe zwłaszcza w okolicy bikini. W tym przypadku odpowiednim wyborem może być Gillette Venus Bikini precyzyjny trymer, wyposażony w głowicę, która ma zapewnić kontrolę nad ruchami i zwiększyć precyzję pracy w strategicznych miejscach. Włoski w obszarach intymnych mogą mieć różną długość, a zwykła maszynka może przyczynić się do ich wyrywania. Na początku warto więc przyciąć je, aby potem móc bezpiecznie skorzystać z akcesoriów do golenia.

Dla kobiet, które nie lubią bądź nie mogą stosować żeli do golenia, a nie chcą podrażnić skóry, stworzona została linia Comfort Glide, z wbudowanymi paskami żelowymi, które – podczas golenia – pokrywają powierzchnię ciała lekkim balsamem, który daje maszynce odpowiedni poślizg.

W ofercie Gemini dostępne są zarówno maszynki wielokrotnego użytku, jak i jednorazowe. Te pierwsze dają możliwość dopasowania ostrza do konkretnych potrzeb w danym czasie. Jeśli powierzchnia ciała zaczęła być bardziej podatna na podrażnienia – możesz skorzystać z wymiennych wkładów dedykowanych dla skóry wrażliwej lub te z balsamem nawilżającym. Maszynki jednorazowe mogą sprawdzić się np. na wyjazdach lub do stosowania okazyjnego, w nagłych przypadkach.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki