Kategorie

Maszynki do golenia Gillette damskie

Gilette maszynki do golenia dla kobiet

Marka Gillette powstała w 1901 roku, kiedy jej założyciel – King Gillette – stworzył maszynkę dla mężczyzn, która odmieniła proces męskiego golenia. Sto lat później, w 2001 roku, firma postanowiła poszerzyć asortyment o linię kobiecą, tworząc Gillette Venus, która miała pomóc płci pięknej w dbaniu o gładką skórę.

Linia Gillette dla kobiet różniła się od asortymentu męskiego zarówno budową, jak i kolorystyką. Venus Classic posiadała zaokrągloną, obrotową główkę, która umożliwiała sprawne poruszanie się po kształtach kobiecego ciała. Wyposażona była w miękkie poduszki, zabezpieczające skórę przed zacięciami, a rączka Soft Grip sprawiała, że maszynka była wygodna w użytkowaniu.

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, mix, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, mix, 3 sztuki

15,59 zł
Gillette Simply Venus 3, maszynki do golenia jednorazowe, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Gillette Simply Venus 3, maszynki do golenia jednorazowe, 3 sztuki

13,99 zł
Gillette Venus Smooth, wkłady wymienne, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Gillette Venus Smooth, wkłady wymienne, 4 sztuki

37,99 zł
Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, 6 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Gillette Venus 3, maszynka do golenia dla kobiet, jednorazowa, 6 sztuk

19,99 zł
Gillette Venus Breeze, wkłady wymienne, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Gillette Venus Breeze, wkłady wymienne, 4 sztuki

49,99 zł
Gillette Venus, maszynka do golenia z dwoma ostrzami wymiennymi - miniaturka zdjęcia produktu

Gillette Venus, maszynka do golenia z dwoma ostrzami wymiennymi

27,99 zł
Gillette Simply Venus 2, maszynki do golenia, jednorazowe, 4 sztuki + 2 sztuki gratis - miniaturka zdjęcia produktu

Gillette Simply Venus 2, maszynki do golenia, jednorazowe, 4 sztuki + 2 sztuki gratis

12,99 zł

Gillette dla kobiet – linia maszynek

Wszystkie modele maszynek, opracowane od czasu powstania pierwszej z nich, powstały z myślą o wymaganiach i oczekiwaniach kobiet. Produkty Gillette damskie dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach.

Dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, dedykowana jest linia Embrace. To maszynki z pięcioma ostrzami, które mają dopasowywać się do kobiecych kształtów. Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poślizgu, dzięki dodatkowym paskom nawilżającym, wzbogaconym w aloes.

Do golenia miejsc zaokrąglonych, np. okolic kolan czy pach, dobrze sprawdzić się może seria Venus Swirl, opracowana w technologii Flexiball. Maszynki te posiadają pięć ostrzy Contour, które mają dokładnie golić każdy włos. Pozbywanie się owłosienia może być kłopotliwe zwłaszcza w okolicy bikini. W tym przypadku odpowiednim wyborem może być Gillette Venus Bikini precyzyjny trymer, wyposażony w głowicę, która ma zapewnić kontrolę nad ruchami i zwiększyć precyzję pracy w strategicznych miejscach. Włoski w obszarach intymnych mogą mieć różną długość, a zwykła maszynka może przyczynić się do ich wyrywania. Na początku warto więc przyciąć je, aby potem móc bezpiecznie skorzystać z akcesoriów do golenia.

Dla kobiet, które nie lubią bądź nie mogą stosować żeli do golenia, a nie chcą podrażnić skóry, stworzona została linia Comfort Glide, z wbudowanymi paskami żelowymi, które – podczas golenia – pokrywają powierzchnię ciała lekkim balsamem, który daje maszynce odpowiedni poślizg.

W ofercie apteki Gemini dostępne są zarówno maszynki wielokrotnego użytku, jak i jednorazowe. Te pierwsze dają możliwość dopasowania ostrza do konkretnych potrzeb w danym czasie. Jeśli powierzchnia ciała zaczęła być bardziej podatna na podrażnienia – możesz skorzystać z wymiennych wkładów dedykowanych dla skóry wrażliwej lub te z balsamem nawilżającym. Maszynki jednorazowe mogą sprawdzić się np. na wyjazdach lub do stosowania okazyjnego, w nagłych przypadkach.

Filtry

Marka
Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Postać
Rodzaj skóry
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Część ciała
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego