Herbapol Zielnik Apteczny Szałwia fix, 1,2 g x 30 saszetek

Herbapol Zielnik Apteczny Szałwia fix, 1,2 g x 30 saszetek

Kategorie

Herbapol Zielnik Apteczny Szałwia fix, 1,2 g x 30 saszetek

Cena
7,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Wskazania

Miejscowo: tradycyjnie do płukania w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła oraz w zapaleniu dziąseł; w postaci okładów w łagodnych zmianach zapalnych skóry i powierzchownych otarciach naskórka; doustnie: w nadmiernej potliwości.

Skład

1 saszetka zawiera 1,2 g liścia szałwii.

Działanie

Tonizujące i antyseptyczne, zmniejszające wydzielanie potu.

Dawkowanie

Napar do stosowania miejscowego: dorośli 2 saszetki szałwii zalać 1/2 szklanki wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem przez około 15 minut. Do płukania jamy ustnej i gardła: stosować przygotowany napar kilka razy dziennie. Do okładów: stosować jałowe gaziki nasączone przygotowanym naparem, przykładając na skórę 2-4 razy dziennie. Napar do stosowania doustnego: w zaburzaniach trawiennych: 1 saszetkę zalać 1/2 szklanki wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem przez około 15 minut. Pić 3 raz dziennie po 1/2 szklanki naparu. W nadmiernym poceniu: dorośli 1-2 saszetki szałwii zalać 1 szklanką wrzącej wody i naparzać pod przykryciem przez 15 minut. Pić 1 raz dziennie po 1 szklance naparu.

Przeciwwskazania

Produkt nie jest polecany dla kobiet w ciąży oraz karmiących, nie zaleca się stosowania u pacjentów poniżej 18 roku życia.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Działanie
Smak
Typ produktu
lek
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego