Poradnik

AFRIN

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Afrin ND 0,5 mg/ ml, aerozol do nosa, roztwór, 15 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Afrin ND 0,5 mg/ ml, aerozol do nosa, roztwór, 15 ml
24,19 zł
1 - 1 z 1 produktów

Afrin

Afrin to aerozol do nosa. Jest stosowany w celu poprawienia komfortu oddychania i delikatnego oczyszczenia nosa.

 

Skład Afrinu i działanie składników preparatu na organizm

 

Preparaty Afrin są produkowane na bazie wody morskiej. Głównym składnikiem Afrinu PureSea jest chlorek sodu. Fizjologiczny roztwór NaCl używany jest w preparatach służących do miejscowego przemywania i przepłukiwania m.in. gardła.

Działanie Afrinu - dawkowanie

Podany preparat zaczyna działać po 5-10 minutach, dlatego osoba, która chce realnie odczuć ulgę w oddychaniu, musi poczekać od kilku do kilkunastu minut po podaniu leku. Efekt, jaki zostanie uzyskany, powinien utrzymywać się od 4 do 12 godzin. Afrin PureSea można aplikować do 6 razy dziennie, w zależności od potrzeby.

Zaleca się stosowanie Afrinu w przypadku wystąpienia obrzęku błony śluzowej nosa. Może to być wywołane infekcją (w toku przeziębienia), jak i alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa czy w przypadku zapalenia zatok. Preparat należy stosować wyłącznie do nosa. Afrin nie powinien być podawany dzieciom, które nie ukończyły 6. roku życia, chyba że jest to Afrin PureSea Baby, wyprodukowany z myślą o niemowlętach i młodszych dzieciach. W przypadku tego preparatu stężenie chlorku sodu jest niższe niż w Afrinie PureSea.

Afrin: kilka postaci preparatu

Preparat Afrin występuje w dwóch podstawowych formach: dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych (Afrin PureSea) oraz dla niemowląt i młodszych dzieci do 6 roku życia (Afrin PureSea Baby).

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki