Poradnik

BEBE

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Bebe Young Care, pomadka klasyczna, 4,9 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bebe Young Care, pomadka klasyczna, 4,9 g
8,99 zł
Bebe Young Care, pomadka różana 4,9 g - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość
Zdrowie i uroda
Bebe Young Care, pomadka różana 4,9 g
8,99 zł
Bebe Young Care, pomadka perłowa, 4,9 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bebe Young Care, pomadka perłowa, 4,9 g
8,99 zł
Bebe Young Care, pomadka classic, 4,9 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Bebe Young Care, pomadka classic, 4,9 g
8,99 zł
Bebe Young Care, pomadka różana, 4,9 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Bebe Young Care, pomadka różana, 4,9 g
8,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Bebe marka

Marka Bebe Young Care należy do firmy Johnson&Johnson - międzynarodowego, amerykańskiego koncernu kosmetycznego i farmaceutycznego, założonego w 1886 roku z siedzibą w stanie New Jersey. Filia koncernu w Polsce rozpoczęła działalność w 1990 roku jako Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o. Funkcjonowanie firmy Johnson&Johnson koncentruje się wokół trzech segmentów: kosmetycznego, farmaceutycznego i produkcji sprzętu medycznego, który jest wykorzystywany m.in. w chirurgii, ortopedii czy kardiologii. W sektorze konsumenckim firma dostarcza produkty do higieny osobistej dla dzieci i dorosłych, do pielęgnacji ciała, leki dostępne bez recepty.

Bebe Young Care

Pomadki ochronne Bebe Young Care to połączenie substancji pielęgnujących usta z elementami nadającymi im zdrowy wygląd. W ofercie marki znajduje się pięć wariantów pomadek: różana, klasyczna, sensitive, perłowa i z ochroną przeciwsłoneczną. Każda z nich zawiera witaminę E, która ma właściwości nawilżające i chroni usta przed wysuszeniem. Poszczególne rodzaje pomadek Bebe Young Care zawierają również wyciąg z aloesu, pantenol oraz filtry ochronne przed promieniowaniem UV. Produkty marki zostały przebadane dermatologicznie.

Jak dbać o usta?

Naskórek znajdujący się na ustach jest niezwykle delikatny i cienki. Usta nie zawierają melaniny ani gruczołów łojowych, zatem brak im lipidowej warstwy ochronnej, którą zapewniałaby wydzielina tych gruczołów. Wargi łatwo ulegają przesuszeniu i pierzchnięciu, są podatne na działanie promieniowania UV. Odwodnienie ust może doprowadzić do utraty jędrności i objętości oraz nierówności konturów. Pękanie i pieczenie ust może być spowodowane przez mróz, wiatr, ale także wysokie temperatury otoczenia. Czynniki atmosferyczne to nie jedyna przyczyna spierzchniętych warg. Przyczyną może być także silne lub długotrwałe narażenie na promieniowanie słoneczne, odwodnienie całego organizmu lub alergiczne zapalenia skóry. Czynnikiem, który może wpływać na pierzchnięcie ust, może być również spożycie niektórych pokarmów wywołujących reakcję alergiczną, przyjmowanie leków lub rzadziej - uwarunkowanie genetyczne. Aby nie doprowadzić do pękania i wysuszenia naskórka, należy unikać kosmetyków do ust, które zawierają alkohol, mentol lub inny aromat miętowy, który będzie podrażniał wargi. Zaleca się wykonywanie 1-2 w tygodniu delikatnych peelingów wykonanych z produktów domowych (np. olej kokosowy, oliwa z oliwek, cukier) oraz codzienne pielęgnowanie ust pomadkami ochronnymi zawierającymi składniki nawilżające i odżywcze.

Pomadki Bebe rodzaje

W ofercie Gemini są dostępne trzy warianty pomadki Bebe Young Care: perłowa, classic i różana. Szminka Bebe Young Care perłowa nawilża usta i nadaje im perłowy blask, dzięki pigmentom rozświetlającym. Formuła zawiera filtr SPF 6, który ma chronić usta przed szkodliwym promieniowaniem UV. Pomadka Bebe Young Care klasyczna jest bezbarwna, zmiękcza i wygładza usta, można ją stosować na co dzień. Pomadka Bebe Young Care różana zawiera różowy pigment, który delikatnie koloryzuje usta.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo