Kategorie

FALVIT

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Falvit, 60 tabletek drażowanych KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Falvit, 60 tabletek drażowanych KRÓTKA DATA

21,29 zł
Falvit, 60 tabletek + 10 tabletek gratis - miniaturka zdjęcia produktu

Falvit, 60 tabletek + 10 tabletek gratis

27,99 zł
Falvit Mama, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Falvit Mama, 30 tabletek

21,89 zł
Falvit, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Falvit, 30 tabletek

22,39 zł
Falvit Estro+, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Falvit Estro+, 60 tabletek

36,99 zł
Falvit Mama, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Falvit Mama, 60 tabletek powlekanych

29,99 zł
Falvit, 60 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu

Falvit, 60 tabletek drażowanych

27,99 zł

Falvit – suplement diety dla kobiet

Każda kobieta doskonale wie, ile drobiazgów składa się na jej piękno i świetne samopoczucie. Są to bowiem nie tylko kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne, ale przede wszystkim troska o własne zdrowie. W jego utrzymaniu bardzo przydatne okazują się różnego rodzaju suplementy diety.

Kompleksowe wspomaganie: Falvit

Jeśli decydujemy się na zakup suplementu, to warto pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze – suplement powinien zapewniać kompleksowe wspomaganie organizmu. To oznacza z kolei, że znacznie lepiej kupić preparat, który zawiera w sobie przynajmniej kilka witamin i mikroelementów. To pozwala uniknąć sytuacji, gdy musimy przyjmować po kilka tabletek dziennie, by dostarczyć sobie wszystkich niezbędnych składników. W koncepcję przyjmowania pojedynczego suplementu zamiast preparatów kilku rodzajów wpisuje się np. Falvit . Jest to suplement przeznaczony przede wszystkim dla kobiet. Zawiera witaminy i mikroelementy niezbędne do prawidłowej pracy organizmu. Różne odmiany preparatu posiadają liczne wartościowe składniki (np. w witaminy A, B1, B2, B6, B12, C, E czy K), nie brakuje też składników takich jak niacyna, kwas pantotenowy, biotyna, wapń, magnez. Warto zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego z produktów.

Falvit – dla kogo?

Dzienne zapotrzebowanie na określone składniki zawarte w produktach spożywczych zależy od wielu czynników – przede wszystkim od stanu zdrowia, wieku i płci. Nie zawsze jednak dostarczamy je organizmowi w wystarczającej ilości. Falvit został skomponowany z myślą o kobietach i zawiera w swoim składzie optymalną dawkę najczęściej wymagających uzupełnienia składników. Zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały może wystąpić zarówno z powodu nieodpowiednio zbilansowanej diety czy choroby, jak i w czasie ciąży, dlatego odpowiednio dobrany suplement diety może okazać się przydatny w wielu sytuacjach. Preparaty Falvit zostały bowiem przystosowane do potrzeb kobiet w każdym wieku. Specjalnie z myślą o kobietach ciężarnych i karmiących piersią powstał Falvit Mama – wzbogacony dodatkowo o ekstrakt z żurawiny, wykazujący pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu moczowego. W przypadku kobiet dojrzałych doskonale sprawdzi się natomiast Falvit Estro+, w którego skład wchodzi także wyciąg z szyszek chmielu. Zawarte w nim fitoestrogeny skutecznie pomagają redukować nieprzyjemne objawy towarzyszące menopauzie, takie jak nagłe uderzenia gorąca czy wahania nastroju. Dzięki zróżnicowaniu suplementów, kobieta w każdym wieku bez problemu dobierze preparat najodpowiedniejszy do jej potrzeb.

Falvit – stosowanie

W przypadku wzrostu zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne Falvit sprawdza się kompleksowo – wystarczy jedna tabletka dziennie, przyjmowana po lub w trakcie posiłku. Należy jednak pamiętać, że żaden suplement nie może stanowić zamiennika odpowiednio zbilansowanej diety – to ona jest bowiem podstawą naszego zdrowia i powinna być źródłem niezbędnych do właściwego funkcjonowania organizmu składników.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego