Poradnik
Herbal Essences

HERBAL ESSENCES

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Zestaw Herbal Essences Argan Oil of Marocco, szampon, 400 ml + odżywka, 275 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Zestaw Herbal Essences Argan Oil of Marocco, szampon, 400 ml + odżywka, 275 ml
50,39 zł
1 - 1 z 1 produktów

Poznaj produkty marki Herbal Essences

Herbal Essences to produkty do pielęgnacji włosów, które zawierają w składzie ekstrakty roślinne. Marka wierzy w moc przyrody, a w swoich kosmetykach stosuje certyfikowane przez Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew składniki. Wśród nich znajduje się woda oczyszczona oraz elementy ze źródeł naturalnych, poddane obróbce ograniczonej.

Królewskie Ogrody Botaniczne to instytucja z ponad 360-letnim doświadczeniem w dziedzinie botaniki. Prowadzi badania nad zmianami klimatycznymi i działa na rzecz środowiska naturalnego. Współpracuje z wieloma organizacjami w ponad 100 krajach.

Firma dokłada starań, aby ich wyroby spełniały wymogi bezpieczeństwa, obowiązujące na całym świecie. Zatrudnia sztab naukowców i specjalistów, którzy opracowują formuły produktowe i dobierają składniki do potrzeb włosów. Szampony, odżywki i maseczki nie zawierają parabenów, barwników, silikonów, olejów mineralnych, ftalanów i toluenu. Marka Herbal Essences nawiązała współpracę z Environmental Working Group, z którą stworzyła produkty bezsiarczanowe, spełniające normy EWG odnośnie przejrzystości składników.

Szampony i odżywki do włosów Herbal Essences

Proces produkcji odżywek i szamponów Herbal Essences stanowią cztery etapy. Pierwszym z nich jest badanie bezpieczeństwa i toksyczności poszczególnych składników. Jak podaje producent, firma nie stosuje substancji, które mogą być w jakikolwiek sposób szkodliwe dla zdrowia. Kolejnym etapem jest określenie, ile danego składnika można użyć w produkcie, aby był bezpieczny przez cały czas użytkowania. Następnie marka sprawdza produkt gotowy, a po wypuszczeniu do sprzedaży – monitoruje opinie klientów na jego temat, aby móc w przyszłości oferować bezpieczne i spełniające wymagania kosmetyki.

Herbal Essences uznana jest przez PETA za markę produkującą swoje wyroby bez okrucieństwa. Firma nie testuje na zwierzętach oraz nie stosuje produktów odzwierzęcych w składach kosmetyków. Przedsiębiorstwo działa również w zakresie minimalizacji odpadów oraz dbaniu o zasoby wody na ziemi. Kupując dwa produkty z wybranych serii – klient przyczynia się do ponownego zalesiania terenów. Marka przekazuje wówczas część dochodu na zasadzenie jednego drzewa. Ponadto, zakład produkcyjny w Iowa posiada certyfikat Zero Manufacturing Waste to Landfill. Firma prowadzi program recyklingu i kompostowania, co sprawia, że odpady nie są gromadzone na wysypiskach śmieci.

Pielęgnacja włosów z marką Herbal Essences

W ofercie Gemini znajdują się odżywki i szampony do włosów różnego rodzaju. Wśród nich dostępne są produkty odżywiające, regeneracyjne i oczyszczające. Dla włosów suchych i zniszczonych dedykowana jest m.in. seria Coconut Milk. Kolekcję tą tworzy odżywka i nawilżający szampon Herbal Essences z mlekiem kokosowym.

Dla tych, którzy pragną zwiększyć objętość włosów sprawdzić się może linia z białym grejpfrutem i miętą. Posiadacze włosów wymagających regeneracji sięgnąć mogą po produkty z serii z olejkiem arganowym. Do głębokiego oczyszczenia skóry głowy dedykowane są produkty z linii Biała Truskawka i Słodka Mięta, na którą składa się szampon i odżywka Herbal Essences.

Jakie właściwości wykazują składniki zawarte w produktach do włosów? Oto niektóre z nich:

  • mleko kokosowe – ma za zadanie nawilżać skórę głowy oraz włosy. Może łagodzić oparzenia słoneczne, dlatego produkty z tą substancją można stosować szczególnie w gorące, letnie dni,
  • mięta – wykazuje właściwości oczyszczające, a także orzeźwiające,
  • biała truskawka – w 90% składa się z wody, jest źródłem nawilżenia, ma nadawać włosom jedwabistości i połysku,
  • olej arganowy – zawiera witaminy i przeciwutleniacze, wykazuje działanie nawilżające i odżywcze dla skóry głowy i włosów.

Jak działają produkty Herbal Essences? Szampon ma za zadanie oczyścić skórę głowy, a odżywka z odpowiednio dobranej serii ma pielęgnować włosy zgodnie z ich potrzebami.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki