Poradnik
Oeparol

OEPAROL

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Oeparol Sunnyday, pomadka ochronna do ust, SPF 25, 4,8 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Oeparol Sunnyday, pomadka ochronna do ust, SPF 25, 4,8 g
10,89 zł
Oeparol, olej z nasion wiesiołka, 60 kapsułek USZKODZONE OPAKOWANIE - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Oeparol, olej z nasion wiesiołka, 60 kapsułek USZKODZONE OPAKOWANIE
22,49 zł24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni
Oeparol, olej z nasion wiesiołka, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Oeparol, olej z nasion wiesiołka, 60 kapsułek
24,39 zł
Oeparol Everyday, pomadka ochronna do ust, 4,8 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Oeparol Everyday, pomadka ochronna do ust, 4,8 g
9,99 zł
1 - 4 z 4 produktów

O marce Oeparol

Marka Oeparol należy do rodzinnej firmy farmaceutyczno-biotechnologicznej Adamed, która posiada w 100% kapitał polski i powstała na bazie polskiej myśli naukowej oraz patentów własnych. Firma Adamed została założona w 1986 roku, jej działalność opiera się na tworzeniu leków nowej generacji i jako jedna z pierwszych firm w Polsce w 2001 roku rozpoczęła prace badawcze nad innowacyjnymi terapiami. Producent posiada około 500 produktów dostarczanych do pacjentów w 70 krajach na całym świecie. Adamed tworzy konsorcja naukowo-przemysłowe z instytucjami naukowi i uniwersytetami w Polsce i za granicą.

Marka Oeparol oferuje dermokosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy oraz naturalne suplementy diety. Cechą łączącą wszystkie produkty są aktywne składniki – to w głównej mierze nienasycone kwasy tłuszczowe oraz unikalny olej z nasion wiesiołka. W ten sposób opracowana receptura stała się podstawą do stworzenia specjalistycznych serii kosmetycznych.

Olej z wiesiołka – działanie i właściwości

Wiesiołek jest pospolitą rośliną, która kwitnie na łąkach, polach, nieużytkach. Jej właściwości są cenione przez przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny. Wiesiołek znany jest z tego, że pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu we krwi. Pozyskuje się z niego olej, który tłoczony na zimno, niefiltrowany i nierafinowany ma wysoką wartość odżywczą. Olej z wiesiołka zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, kwas linolowy i gamma-linolenowy, od których obecności w organizmie człowieka zależy prawidłowy przebieg procesów życiowych.

Preparat Oeparol dla zdrowia i odporności

W ofercie Oeparol znajduje się suplement diety dla utrzymania dobrej kondycji skóry. Zawiera on olej z nasion wiesiołka dziwnego tłoczony na zimno, co umożliwia uzyskanie substancji o najwyższych parametrach jakościowych. Suplement diety zawiera kwasy omega-6, które uczestniczą w procesie wzrostu i odnowy komórek, w tym kwas linolowy pomaga w utrzymaniu funkcji i struktury błony komórkowej organizmu i organów, a kwas gamma-linolenowy wyrównuje poziom nawilżenia skóry, utrzymuje ją gładką, zmniejsza swędzenie i łagodzi podrażnienia. Zaleca się stosowanie preparatu przez co najmniej 30 dni, dorośli i młodzież 1-2 kapsułek dziennie, 2 razy na dzień. Producent przypomina również o tym, że suplement diety ma stanowić jedynie uzupełnienie diety zróżnicowanej i zrównoważonej oraz prowadzenia zdrowego trybu życia.

Oeparol pomadka Everyday

Marka Oeparol stworzyła również pielęgnacyjne pomadki do ust. Jedną z nich jest pomadka Everyday do stosowania na co dzień. Pielęgnuje i chroni usta, dzięki obecności kompleksu OleaSheaButter. Zawiera on masło shea oraz olej z nasion wiesiołka. W pierwszym składniku znajdują się witaminy A i E, a w drugim – kwasy omega-6. Elementy te mają odpowiadać za utrzymanie zdrowej i pięknej skóry. Zgodnie z opisem producenta, produkt ma chronić również przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak: zanieczyszczenie, klimatyzacja, niekorzystne warunki pogodowe.

Oeparol pomadka Synnyday

W ofercie marki znajduje się także pomadka ochronna Sunnyday, która posiada filtry UVA/UVB SPF25. Jej zadaniem ma być zabezpieczenie ust oraz ich pielęgnacja dzięki kompleksowi OleaSunProtect - połączeniu filtrów UVA/UVB i oleju z nasion wiesiołka. Oprócz ochrony przed niekorzystnym działaniem promieni UV, produkt ma nawilżać oraz optymalnie natłuszczać, zapobiegając przesuszeniu i pierzchnięciu warg.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki