Poradnik
Oherbal

OHERBAL

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O’Herbal to marka kosmetyków dla osób, które chcą uzupełnić zdrowy styl życia odpowiednią pielęgnacją. W ofercie O’Herbal znajdują się m.in. szampony, odżywki i maski do włosów, zawierające wysokie stężenia naturalnych ekstraktów z takich roślin, jak chmiel, arnika, tymianek, mięta, brzoza czy tatarak. Produkty O’Herbal to nowoczesna i naturalna pielęgnacja każdego rodzaju włosów.

O’Herbal – szampony do włosów

Marka O’Herbal wierzy, że nowoczesny szampon to nie tylko produkt, który oczyszcza włosy i skórę głowy, ale także dostarcza im cennych składników. Dlatego szampony do włosów O’Herbal zawierają substancje o działaniu oczyszczającym oraz takie, które pielęgnują cały skalp. W Gemini znajdziesz produkty do włosów O’Herbal, z ekstraktem z lnu do kosmków suchych i zniszczonych, czy szampon wzmacniający z ekstraktem z korzenia tataraku. Poszczególne kosmetyki do włosów O’Herbal zawierają także ekstrakt z arniki z problemem wypadających włosów oraz ekstrakt z mięty do przetłuszczających się.

O’Herbal – odżywki do włosów

Regularne odżywianie włosów po każdym myciu pomaga utrzymać je w dobrej kondycji i cieszyć się ich pięknem. Odżywki do włosów O’Herbal zawierają naturalne substancje regenerujące, nawilżające i przywracające blask włosom. Osoby po zabiegach fryzjerskich, takich jak farbowanie, mogą sięgać po kosmetyki O’Herbal z macierzanką i tymiankiem. Ekstrakty z korzenia tataraku wzmacniają włosy, a len pozytywnie wpływa na zniszczone kosmyki. Osoby, które chcą zwiększyć objętość fryzury, mogą wypróbować odżywki do włosów O’Herbal z arniką.

O’Herbal – maski do włosów

Maski do włosów O’Herbal są uzupełnieniem linii pielęgnacyjnych do włosów zniszczonych, farbowanych oraz potrzebujących wzmocnienia. Zawierają ekstrakty z lnu, macierzanki, tymianku oraz korzenia tataraku. Maski do włosów O’Herbal mogą być stosowane co kilka myć – w zależności od potrzeb.

Szampony, odżywki i maski do włosów w Gemini

W ofercie Gemini są dostępne szampony, maski i odżywki do włosów O’Herbal z ekstraktami z cennych roślin. Oferujemy płatność online lub za pobraniem.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo