Poradnik
Remifemin

REMIFEMIN

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Remifemin 0,018-0,026 ml, 100 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Remifemin 0,018-0,026 ml, 100 tabletek
55,39 zł
Remifemin 0,018-0,026 ml , 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Remifemin 0,018-0,026 ml , 60 tabletek
40,19 zł
1 - 2 z 2 produktów

O marce Remifemin

Remifemin to marka leków przeznaczonych dla kobiet przechodzących menopauzę. Został opracowany z myślą o łagodzeniu dolegliwości, jakie towarzyszą kobietom w tym okresie. W Gemini dostępne są Remifemin tabletki w opakowaniach po 60 lub 100 sztuk.

Marka Remifemin należy do przedsiębiorstwa Orkla Care, którego leki, suplementy diety, kosmetyki oraz wyroby medyczne osiągnęły zasięg globalny. Firma stawia na nieustanny rozwój, inwestując w badania, aby móc opracowywać coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze produkty. W tym celu korzysta z wiedzy i doświadczenia swoich specjalistów, sięgając również do tradycji, która liczy ponad półtora wieku. Ważną wartością dla właściciela marki Orkla Care jest podnoszenie komfortu życia swoich konsumentów. Stąd też firma chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osób cierpiących na zróżnicowane dolegliwości – jedną z takich grup są kobiety przechodzące menopauzę.

Wartości marki Remifemin

Remifemin jest marką, która na pierwszym miejscu stawia podniesienie komfortu życia kobiet podczas klimakterium, czyli zmian fizjologicznych w obrębie jajników, które zachodzą na kilka lat przed ostatnią miesiączką oraz kilka lat po niej. Proces może wywoływać uciążliwe dolegliwości, takie jak: napięcie nerwowe, stany niepokoju, nadmierne pocenie się, zaburzenia snu oraz uderzenia gorąca – zadaniem Remifemin jest je łagodzić, umożliwiając kobietom normalne funkcjonowanie na co dzień.

Lek Remifemin został stworzony po to, by pomimo dolegliwości klimakterium, kobiety mogły prowadzić aktywne życie, nie rezygnując z aktywności i pasji, które towarzyszyły im przed menopauzą. Łagodzenie dolegliwości może pomóc kobietom w:

  • łatwiejszym zaakceptowaniu zmian zachodzących w ich organizmach;
  • utrzymaniu dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny;
  • zachowaniu wysokiej motywacji do aktywności i rozwoju;
  • czerpaniu przyjemności z życia seksualnego;
  • uprawianiu aktywności fizycznej.

Remifemin – menopauza bez tajemnic

Marka Remifemin przyjmuje też rolę eksperta, tłumacząc kobietom, na czym polega menopauza i klimakterium. Dzięki temu, że dzieli się specjalistyczną wiedzą na temat tego okresu w życiu każdej kobiety, może pomóc im lepiej zrozumieć zmiany zachodzące w ich organizmach oraz podpowiedzieć, jak prawidłowo sobie z nimi radzić.

Remifemin – lek na dolegliwości związane z menopauzą

Remifemin tabletki to lek przeznaczony wyłącznie dla kobiet w okresie klimakterium – poprzedzającym menopauzę i występującym jeszcze kilka lat po niej. Dlatego też nie znajduje zastosowania u mężczyzn oraz osób poniżej 18. roku życia. Kobiety mogą sięgać po niego w przypadku występowania wspomnianych wcześniej dolegliwości towarzyszących temu okresowi.

Remifemin – skład i dawkowanie

Preparat jest lekiem opracowanym na bazie naturalnych wyciągów roślinnych. Substancją czynną jest Cimicifugae racemosae rhizomae extracum fluidum 0,018-0,026ml, co odpowiada 20mg kłącza pluskwicy groniastej. Substancje pomocnicze w leku to laktoza, skrobia ziemniaczana, sproszkowana celuloza, magnezu stearynian oraz olejek miętowy.

Remifemin tabletki należy stosować dwa razy dziennie po jednej tabletce, popijając niewielką ilością płynów.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki