Mr Ziggi White, płyn piorąco-dezynfekujący, koncentrat, biel, 1,5 L

Mr Ziggi White, płyn piorąco-dezynfekujący, koncentrat, biel, 1,5 L

Kategorie

Mr Ziggi White, płyn piorąco-dezynfekujący, koncentrat, biel, 1,5 L

Cena jednostkowa: 0,84 zł za 100 mililitrów

Cena
12,59 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Mr. ZIGGI płyn piorąco-dezynfekujący to środek stworzony z myślą o Tobie i Twojej rodzinie. Dezynfekujący, pozbawiony fosforanów płyn łatwy w domowym użyciu. Może być stosowany do prania ubrań osób mających skórę wrażliwą lub alergiczną. Ma proekologiczny skład bez dodatku sztucznych barwników, alergenów i fosforanów. Przeznaczony do pełnej dezynfekcji tkanin. Specjalne formuła płynu do prania Mr. ZIGGI działa dezynfekująco już w 40 stopniach. Płyn skutecznie usuwa plamy nawet w niskich temperaturach, pozostając delikatny dla tkanin zapach. Dzięki aktywnemu tlenowi Mr. ZIGGI White odświeża białe tkaniny bez użycia dodatkowego wybielacza. Materiały wykorzystane do produkcji opakowania pochodzą w 60% z surowców przetworzonych i nadają się w 100% do recyklingu.

Wskazania

Prania ubrań dzieci i dorosłych cierpiących na alergię lub mających nadwrażliwą skórę. Płyn piorąco-dezynfekujący przeznaczony do dezynfekcji bielizny szpitalnej niezanieczyszczonej krwią, takiej jak: zwykła pościel szpitalna na łóżko pacjentów (prześcieradła, poszwy, poszewki), zwykła odzież dla personelu medycznego (fartuch lekarski, fartuch damski/męski), zwykła odzież szpitalna dla pacjentów (piżama) z wyłączeniem wyrobów medycznych. Dezynfekcja tekstyliów w temperaturze od 40 stopni Celsjusza. Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. 

Sposób użycia

Zawartość opakowania wystarczy na 21 prań w temperaturze 20-60 stopni Celsjusza lub 15 dezynfekcji (prań) w temperaturze od 40 stopni Celsjusza, dla tkanin o średnim stopniu zabrudzenia w wodzie o średniej twardości. Na jedno pranie (4,5kg ubrań) potrzebujesz jedynie 71,4ml płynu do prania Mr. ZIGGI. Warunkiem uzyskania dezynfekcji bielizny podczas prania jest zachowanie właściwych parametrów prania tj. czasu, temperatury oraz dozowania. Jeżeli nie możesz ustawić na swojej pralce temperatur wskazanych w instrukcji prania na opakowaniu płynu, ustaw wyższą, która będzie najbardziej zbliżona do zalecanej. Sortuj tkaniny przed praniem. Zawsze przestrzegaj wskazówek dotyczących prania umieszczonych na ubraniach. 

Składniki

5-<15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% - kationowe środki powierzchniowo czynne oraz wybielacze optyczne, kompozycja zapachowa. Substancje czynne: 100g preparatu zawiera: kopolimer (bisiminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksmetylenu), (iminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksametylenu) 0,8g, chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC) 1g.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności

 

Działa drażniąco na oczy, działa drażniąco na skórę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawiera: kopolimer (bisiminoimidokarbonylu, chlorowodorek heksmetylenu), (iminoimidokarbonylu. Stosować nakrycie ochronne, odzież ochronną, ochronę oczu, ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. 

Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: w wyniku kontaktu z oczami mieszanina powoduje podrażnienie oczu. Może wystąpić zaczerwienienie, łzawienie, obrzęk tkanek, pieczenie, ból, zakłócona ostrość widzenia. Może działać szkodliwie po spożyciu. Może nastąpić podrażnienie przewodu pokarmowego, a objawy mogą wystąpić z opóźnieniem, np. ból brzucha, nudności, wymioty, biegunka, W wyniku kontaktu ze skórą powoduje podrażnienie. Może powodować reakcję alergiczną skóry objawiającą się np. swędzeniem, wysypką, zaczerwienieniem. 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pierwsza pomoc

Kontakt ze skórą; zdjąć zanieczyszczoną odzież i skórę spłukać dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy skonsultować się z lekarzem. Kontakt z oczami: przemywać dużą ilością wody przynajmniej przez 15 minut przy odwiniętych powiekach, usunąć szkła kontaktowe, jeśli to możliwe nadal płukać wodą. W przypadku utrzymywania się podrażnienia należy skonsultować się z okulistą. Połknięcie doustne: przemyć usta wodą. Wyjąć protezy dentystyczne, jeśli są. Jeżeli materiał został połknięty, a narażona osoba jest przytomna, należy poddać do wypicia mała ilość wody. Przerwać, jeżeli osoba narażona ma mdłości, ponieważ wymioty mogą być niebezpieczne. Nie wywoływać wymiotów, jeśli nie jest to zalecane przez personel medyczny.W przypadku wystąpienia wymiotów głowa powinna być utrzymywana nisko, aby wymiociny nie dostały się do oczu. Nigdy nie podawać niczego doustnie osobie nieprzytomnej. Wdychanie: w przypadku złego samopoczucia opuścić miejsce narażenia, wyjść na świeże powietrze. W przypadku dolegliwości lub złego samopoczucia skonsultować się z lekarzem. Ochrona osób udzielających pierwszej pomocy: nie należy podejmować żadnych działań, które stwarzałyby ryzyko dla kogokolwiek, chyba, że jest się odpowiednio przeszkolonym.

Podmiot odpowiedzialny

Clovin S.A.,
ul. Zarzecze 14,
18-220 Czyżew.

Cechy produktu

Postać
Cecha specjalna
EKO
Rodzaj produktu
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego