Naturell Uromaxin + C, 60 tabletek

Naturell Uromaxin + C, 60 tabletek

Kategorie

Naturell Uromaxin + C, 60 tabletek

Cena jednostkowa: 3,50 zł za 10 tabletek

Cena
20,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Naturell Uromaxin + C to suplement diety w postaci tabletek łączący w składzie trzy składniki aktywne: ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej, ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej oraz wysoką porcję witaminy C. Do produkcji preparatu zastosowano ekstrakt z żurawiny standaryzowany na zawartość 12% proantocyjanidyn (PAC).

Właściwości tabletek Uromaxin + C Naturell

Proancyjanidyny (PAC) z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarpon) są związkami aktywnymi, które należą do grupy flawonoidów. Standaryzacja ekstraktu z owoców żurawiny gwarantuje odpowiednią ilość proantocyjanidyn (PAC), a nowoczesna technologia produkcji pozwala zachować cenne składniki aktywne.

Zawarty w preparacie ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej (rtica dioica) w połączeniu z witaminą C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jednocześnie witamina C przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie, w tym ekstrakt z żurawiny i pokrzywy.

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 1 tabletka 3 razy dziennie.

Składniki

W związku z wprowadzonymi zmianami prawnymi w zakresie stosowania dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r., żywność zawierająca ditlenek tytanu (E 171) wprowadzona przez producenta do obrotu do dnia 07.08.2022 r. może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości. 

Wobec powyższego, w ofercie sprzedażowej apteki internetowej Gemini, do wyczerpania zapasów, może występować żywność, w tym suplementy diety, zawierające ditlenek tytanu (E 171).

 

Substancja wypełniająca: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy); ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica), ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon) standaryzowany na zawartość 12% proantocyjanidyn (PAC); substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; witamina C (kwas L-askorbinowy); substancje glazurujące: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), dwutlenek krzemu; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza; substancja glazurująca: glikol polietylenowy.


1 tabletka zawiera:

 • ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej 160 mg, ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej 100 mg, w tym proantocyjanidyny (PAC) 12 mg; witamina C 27 mg (33,75%)*. 


3 tabletki zawierają:

 • ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej 480 mg, ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej 300 mg, w tym w tym proantocyjanidyny (PAC) 36 mg; witamina C 81 mg (101,25%)*.

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu Naturell Rhodiola + C, 60 tabletek.
 • Osoby ze schorzeniami nerek, przyjmujące leki moczopędne, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią stosowanie suplementu diety powinny ustalić z lekarzem.
 • Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Suplement diety Naturell Rhodiola + C nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. 
 • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić przed wilgocią i światłem. 

Zawartość netto

60 tabletek

Producent

Naturell AB
184 40 Åkersberga
Szwecja

Dystrybutor

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego