Pharmaceris E Emotopic, kremowy żel myjący pod prysznic od 1 dnia życia, skóra sucha i atopowa, 400 ml

Pharmaceris E Emotopic, kremowy żel myjący pod prysznic od 1 dnia życia, skóra sucha i atopowa, 400 ml

Kategorie

Pharmaceris E Emotopic, kremowy żel myjący pod prysznic od 1 dnia życia, skóra sucha i atopowa, 400 ml

Cena jednostkowa: 7,95 zł za 100 mililitrów

Cena
31,79 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Żel do mycia ciała na bazie aktywnych emolientów, delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją intensywnie nawilżoną, gładką i miękką w dotyku. Wyjątkowo delikatna, biozgodna z fizjologicznym pH skóry, baza myjąca nie narusza jej ochronnej bariery hydrolipidowej. Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu i łuszczeniu się naskórka. Olej canola, ze względu na swoje unikalne właściwości odżywcze i łagodzące, pomaga w przywróceniu naturalnej, fizjologicznej równowagi skóry. W połączeniu z olejem konopnym, bogatym w NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) – kwas linolowy i linolenowy o właściwościach natłuszczających, wykazują wysoką skuteczność w pielęgnacji skóry suchej i atopowej, przywracając jej komfort i niwelując napięcie i szorstkość. Żel zawiera regenerującą naskórek witaminę E, która zapewniając właściwe natłuszczenie i odżywienie naskórka, odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową skóry, chroniąc ją przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Zastosowanie

Do codziennego mycia ciała w celu zapobiegania objawom atopowego zapalenia skóry (AZS) takim jak: suchość skóry, podrażnienia, zaczerwienienia. Preparat polecany również profilaktycznie dla suchej i wrażliwej skóry, z tendencją do nawrotów suchości i nadwrażliwości. Rekomendowany dla dzieci i dorosłych bez ograniczeń wiekowych.

Sposób użycia

-Noworodki i niemowlęta do 6 miesiąca życia: do wypełnionej wodą dziecięcej wanienki dodać kilka doz (2-3) żelu, następnie wymieszać wodę ręką. Temperatura wody powinna wynosić około 37°C. Delikatnie umyć ciało i główkę dziecka. Skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem, unikając pocierania. 
-Dorośli i dzieci: niewielką ilość żelu nałożyć na skórę i delikatnie rozprowadzić na jej powierzchni. Następnie spłukać wodą i osuszyć ciało ręcznikiem, unikając pocierania. 

Składniki

Woda oczyszczona, emolienty: olej konopny, olej canola, olej parafinowy i inne, hydroksyacetofenon, ekstrakty z wiciokrzewów, składniki pomocnicze, środki powierzchniowo czynne.
 

Ważne wskazówki

Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.
Nie wymaga stosowania dadatkowego środka myjącego.

Producent

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris sp. z o.o.,
Al. Armii Krajowej 12,
05-500 Piaseczno.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego