Kategorie

ALVOGEN

Znalezione produkty: 5
Sortowanie:
Sortuj według
Silcontrol 25 mg, 4 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu

Silcontrol 25 mg, 4 tabletki powlekane

11,09 zł
Persen forte 87,5 mg + 17,5 mg + 17,5 mg, 40 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Persen forte 87,5 mg + 17,5 mg + 17,5 mg, 40 kapsułek

22,19 zł
Persen Noc 445 mg, 30 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu

Persen Noc 445 mg, 30 tabletek drażowanych

21,49 zł
Persen forte 87,5 mg + 17,5 mg + 17,5 mg, 20 kapsułek twardych - miniaturka zdjęcia produktu

Persen forte 87,5 mg + 17,5 mg + 17,5 mg, 20 kapsułek twardych

17,99 zł
Novoscabin, płyn do stosowania na skórę, 120 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Novoscabin, płyn do stosowania na skórę, 120 ml

45,99 zł

Producent: Alvogen

Alvogen jest amerykańską firmą farmaceutyczną o globalnym zasięgu, która zajmuje się przygotowaniem, produkcją i sprzedażą leków dla pacjentów z całego świata. Do jej oferty należą leki dostępne bez recepty, markowe, generyczne i biopodobne. Alvogen jest właścicielem marek, takich jak Silcontrol, Persen, Ospa Comfort Spray i wielu innych. Firma posiada w swojej ofercie preparaty do leczenia schorzeń z zakresu układu oddechowego, neurologii, gastroenterologii oraz kardiologii. Alvogen jest mocno związany z rynkami Europy Środkowo-Wschodniej, jest obecna Rosji, Rumunii, w krajach bałtyckich, na Węgrzech oraz w Polsce (swoją siedzibę w Warszawie ma Alvogen Polska).

Poznaj Alvogen

Alvogen to przedsiębiorstwo założone przez Roberta Wessmana w 2009 roku na fundamentach Norwich Pharmaceutical Services, które to zajmuje się produkcją dla firmy. Już rok później Alvogen rozpoczęło ekspansję międzynarodową, m.in. w Rumunii, Stanach Zjednoczonych i w Indiach. Polskie biuro otwarto w roku 2011, razem z biurami w Rosji, Chorwacji, Macedonii, Albanii i Kazachstanie. Następne lata to poszerzenia działalności o kolejne rynki zagraniczne, nowe partnerstwa i przejęcia, m.in. Lotus Pharmaceuticals (pod tą nazwą firma funkcjonuje w Korei Południowej). Na rynku pojawiają się kolejne wyroby i zamienniki, m.in. pierwszy odpowiednik kapsułek Tamiflu na grypę w Stanach Zjednoczonych. Dziś Alvogen to firma zatrudniająca 1700 pracowników w kilkudziesięciu krajach świata.

Wytwarzanie wysokiej jakości leków mających pomagać ludziom żyć dłużej, zdrowiej i bardziej aktywnie, a tym samym polepszanie jakości ich życia, to cel, który przyświeca firmie Alvogen i jej pracownikom. Produkty proponowane przez firmę mają być także bardziej dostępne dla osób, które w innym przypadku nie mogłyby sobie pozwolić na ich zakup. To zaangażowanie i ukierunkowanie na cel ma pozwolić na wprowadzanie na rynek produktów, które mają wpływać na poprawę życia pacjentów na całym świecie, między innymi leków na grypę, stwardnienie rozsiane, choroby autoimmunologiczne czy chorobę Alzheimera. Odpowiedzialność społeczna to część misji przedsiębiorstwa. Raz w roku obchodzony jest Dzień Służby Alvogen, kiedy to pracownicy firmy starają się zapewnić bezpośrednie wsparcie swoim lokalnym społecznościom. Organizowane są także inne wydarzenia charytatywne, jak zbiórki krwi, biegi, zbiórki pieniędzy, a także sprzątanie zaniedbanych i zaśmieconych obszarów w swoich społecznościach.

Produkty Alvogen

Zakłady produkcyjne Alvogen wytwarzają szeroką gamę produktów trafiających do klientów na całym świecie. Jednym z nich jest Persen Forte, lek o działaniu uspokajającym. Przeznaczony jest dla osób borykających się z dolegliwościami, takimi jak niepokój, zaburzenia snu i napięcia nerwowe. Jego działanie opiera się głównie na wyciągu z kozłka lekarskiego, melisy i mięty pieprzowej. W ofercie Alvogen znajdziemy też między innymi D3 Puff, czyli spray do ust z witaminą D, która ma wspierać funkcjonowanie układu odpornościowego, pomagać w utrzymaniu zdrowych kości, zębów i mięśni. W przypadku zachorowania na ospę wietrzną firma proponuje Ospa Comfort Spray ze składnikiem aktywnym Olile-Active. To wyrób medyczny do samodzielnego stosowania na zmiany skórne, na których spray ma tworzyć warstwę ochronną zapobiegającą zakażeniu, chłodzącą i łagodzącą świąd. Ma on też zapobiegać powstawaniu blizn po ranach. Z kolei Silcontrol to wyrób stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Lek zawiera syldenafil, którego zadaniem jest rozkurczenie naczyń krwionośnych prącia i pomoc w osiągnięciu wzwodu podczas podniecenia seksualnego.

Filtry

Marka
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego