Kategorie

BEBIVITA

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, banan & jagoda, po 4 miesiącu, 90 g - miniaturka zdjęcia produktu

BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, banan & jagoda, po 4 miesiącu, 90 g

4,09 zł
BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, gruszka i truskawka, po 6 miesiącu, 90 g - miniaturka zdjęcia produktu

BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, gruszka i truskawka, po 6 miesiącu, 90 g

4,09 zł
BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, banan, morela, 90 g - miniaturka zdjęcia produktu

BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, banan, morela, 90 g

4,09 zł
BebiPrima, Deserek w tubce, gruszka, śliwka, banan, czarna porzeczka, powyżej 1 roku życia, 120 g - miniaturka zdjęcia produktu

BebiPrima, Deserek w tubce, gruszka, śliwka, banan, czarna porzeczka, powyżej 1 roku życia, 120 g

4,19 zł
BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, kiwi & banan, powyżej 1 roku życia, 120 g - miniaturka zdjęcia produktu

BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, kiwi & banan, powyżej 1 roku życia, 120 g

4,19 zł
BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, banan i brzoskwinia, po 4 miesiącu, 90 g - miniaturka zdjęcia produktu

BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, banan i brzoskwinia, po 4 miesiącu, 90 g

4,09 zł
BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, mango i brzoskwinia, po 6 miesiącu, 90 g - miniaturka zdjęcia produktu

BebiPrima, Deserek w tubce, jabłko, mango i brzoskwinia, po 6 miesiącu, 90 g

4,09 zł

Bebivita

Bebivita to niemiecki producent żywności dla niemowląt i dzieci. W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne są ich produkty w postaci deserów w tubce w różnych wersjach smakowych.

Niemiecki producent Bebivita

Firma Bebivita działa na rynku od ponad 20. lat, oferując rodzicom i ich dzieciom produkty żywnościowe w postaci mleka modyfikowanego, kaszek, deserów owocowych, obiadów w słoiczkach, musli, przekąsek i napojów. Produkty dostosowane są dla najmłodszych na wszystkich etapach rozwoju.

Żywność dla dzieci wykonywana jest z surowców pochodzących z kontrolowanych upraw i dostaw kontraktowych, co ma zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych posiłków. Przedsiębiorstwo pomaga rodzicom wprowadzać ich dzieci w dietę zbilansowaną. Produkty Bebivita zawierają składniki odżywcze oraz witaminy i minerały, potrzebne do prawidłowego rozwoju.

Posiłki, przekąski i napoje wytwarzane są zgodnie z niemieckimi normami jakości (również w oddziale Bebivita w Polsce). Jak podkreśla producent, zdrowie dzieci jest dla firmy priorytetem. Ponadto, w Niemczech obowiązują bardzo surowe przepisy dotyczące żywności. Wymagania jakościowe, dotyczące składu posiłków dla niemowląt oznaczają, że jest ona wolna od substancji określanych jako szkodliwe. Surowce i gotowe produkty Bebivita poddawane są kontroli na każdym etapie produkcji, z wykorzystaniem nowoczesnych metod w laboratorium, gdzie wykryć można nawet najdrobniejsze nieprawidłowości.

Środki spożywcze Bebivita dla dzieci i niemowląt

W ofercie producenta dostępne są m.in. pokarmy mleczne – mleka modyfikowane, dostosowane do potrzeb dziecka w danym przedziale wiekowym, które mają zapewnić maluchom składniki odżywcze i budulcowe do prawidłowego wzrostu. Bebivita to także mleczne owsianki bez dodatku cukru, z płatkami zbożowymi i przecierami owocowymi.

Pomysłem na kolację dla dziecka mogą być kaszki wieczorowe o wysokiej wartości odżywczej, które sycą na długi czas. Z kolei zdrową przekąską na dzień mogą być musy owocowe w słoiczkach lub kubeczkach, bez dodatku cukru, wzbogacone witaminą C. Dla rodziców, którzy chcą rozpocząć rozszerzanie diety dziecka odpowiednim wyborem mogą być musy warzywne, bez dodatku soli, z kwasami omega-3 z oleju rzepakowego.

W asortymencie apteki Gemini dostępne są produkty marki Bebiprima – Bebivita deserki w tubce. To owocowe musy w wersjach dla dzieci po 4-tym, 6-tym i 12-tym miesiącu życia.

Przekąski zapakowane są w bezpieczne i wygodne opakowania, które – po otwarciu – mogą być zamknięte i odłożone na później. Praktyczne rozwiązanie tego typu może sprawdzić się podczas dłuższego spaceru czy wycieczki. Produkty znajdują się w kolorowych tubkach, które mają przyciągnąć dziecięcą uwagę. Każde opakowanie to jedna porcja owoców. Bebivita deserki w tubce nie zawierają dodatku cukru – jedynie naturalne cukry, pochodzące z owoców. Musy zawierają dodatek witaminy C, któr ma wspierać układ odpornościowy organizmu. W ich składzie nie ma produktów pochodzenia zwierzęcego i glutenu. Firma nie stosuje dodatkowych konserwantów, aromatów i barwników.

Filtry

Marka
Cena
-
Rodzaj produktu
Postać
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego