Poradnik
Bee Active

BEE ACTIVE

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
BeeActive, pyłek pszczeli, 250 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BeeActive, pyłek pszczeli, 250 g
24,99 zł
BeeActive, Propolis, kit pszczeli, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Wysyłka 0 zł
Zdrowie i uroda
BeeActive, Propolis, kit pszczeli, 50 g
39,99 zł
BeeActive Bee Bread, pierzga pszczela, 150 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BeeActive Bee Bread, pierzga pszczela, 150 g
49,99 zł
BeeActive Mleczko pszczele plus Żeń-szeń i Acerola, 10ml x 20 ampułek - miniaturka zdjęcia produktu
Wysyłka 0 zł
Zdrowie i uroda
BeeActive Mleczko pszczele plus Żeń-szeń i Acerola, 10ml x 20 ampułek
88,99 zł
BeeActive Propolis Miód Traganek Echinacea Acerola, 10 ml x 20 ampułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
BeeActive Propolis Miód Traganek Echinacea Acerola, 10 ml x 20 ampułek
59,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Beeactive – suplementy dla aktywnych

Bee Active to firma produkująca suplementy diety z miodem, propolisem i mleczkiem pszczelim. Ich produkty dostępne są w Gemini w postaci granulek, ampułek, płynów i pyłków.

Produkty Beeactive to kompozycja starannie dobranych m.in. ziół, witamin, owoców, a także wyciągu z żeń-szenia. Firma Beeactive stworzyła produkty z naturalnych składników, pozyskanych zarówno z rejonów Polski, jak i różnych zakątków świata. Suplementy diety mogą być stosowane jako uzupełnienie diety codziennej. Produkty naturalne Bee Active dedykowane są również sportowcom — stosował je m.in. Artur Kozak — Mistrz Europy Środkowej w zawodach kolarskich oraz zwycięzca Tour de Pologne dla amatorów. Ambasadorami firmy są Bartosz Huzarski – kolarz zawodowej grupy Team Bora, Paweł Cieślik – kolarz szosowy oraz Dariusz Baranowski – kolarz szosowy i olimpijczyk.

Miód, propolis i mleczko pszczele w produktach BeeActive

W ofercie Gemini dostępne są Beeactive suplementy diety w postaci ampułek, granulek, pyłków i płynów. Jednym z produktów jest Propolis Miód Targanek Echinacea Acerola. Astragalus i echinacea w połączeniu z witaminą C mają pomagać we wzmocnieniu naturalnych mechanizmów obronnych. Miód Beeactive ma stanowić uzupełnienie energii.

Kolejnym produktem Beeactive jest Mleczko pszczele plus Żeń-Szeń i Acerola. Główny składnik preparatu, czyli mleczko pszczele, ma zapewniać sprawność w okresie wzmożonej aktywności psychofizycznej. Zawiera witaminy i naturalne aminokwasy rozgałęzione, a także żeń-szeń i acerolę, których zadaniem jest zwiększenie odporności organizmu.

W ofercie Gemini znajduje się również pierzga pszczela, surowiec pochodzenia naturalnego, zwany inaczej chlebkiem pszczelim. To pyłek kwiatowy, przetworzony przez pszczoły, wzbogacony ich wydzielinami. Produkt ten znalazł zastosowanie w sztuce kulinarnej. Innymi produktami tego typu jest kit pszczeli i propolis.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki