Poradnik
Chema-Elektromet

CHEMA-ELEKTROMET

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Multibiotic (5 mg + 10mg + 0,833 mg)/ g, maść, 3 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Multibiotic (5 mg + 10mg + 0,833 mg)/ g, maść, 3 g
11,19 zł
Dermopanten 50 mg/ g, maść, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Dermopanten 50 mg/ g, maść, 30 g
9,49 zł
Scaldex maść, 25 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Scaldex maść, 25 g
55,39 zł
Unguentum Neomycini 5 mg/ g, maść, 5 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Unguentum Neomycini 5 mg/ g, maść, 5 g
15,79 zł
Hydrocort 5 mg/ g, maść, 20 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Hydrocort 5 mg/ g, maść, 20 g
10,09 zł
Unguentum Undecylenicum (50 mg + 200 mg)/ g, maść, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Unguentum Undecylenicum (50 mg + 200 mg)/ g, maść, 30 g
20,99 zł
Fluormex (33,19 mg + 22, 1mg)/ g, żel, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Fluormex (33,19 mg + 22, 1mg)/ g, żel, 50 g
23,49 zł
Pigmentum Castellani (40 mg + 80 mg + 8mg)/ g, płyn na skórę, 125 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Pigmentum Castellani (40 mg + 80 mg + 8mg)/ g, płyn na skórę, 125 g
23,99 zł
1 - 8 z 8 produktów

Producent Chema-Elektromet

Chema Elektromet to działające od ponad 60 lat prywatne przedsiębiorstwo farmaceutyczne. W początkowych etapach funkcjonowania firma zajmowała się głównie produkcją i usługami o zróżnicowanym profilu, w tym produkcją farmaceutyczną, która w latach 90. stanowiła już podstawę działalności Chema-Elektromet.

Obecnie przedsiębiorstwo jest w posiadaniu dwóch zakładów produkcyjnych, wytwarzających środki medyczne i lecznicze. Głównym celem Chema Elektromet jest produkcja wysokiej jakości farmaceutyków, które mają zaspokajać specyficzne wymagania i oczekiwania środowiska medycznego oraz pacjentów, których dobro jest dla firmy wartością nadrzędną.

Polski producent Chema-Elektromet

Firma nie ustaje w rozwoju i z każdym rokiem poszerza asortyment. Chema Elektromet blisko współpracuje z ośrodkami naukowo-badawczymi, m.in. Akademią Medyczną w Poznaniu, Pomorską Akademią Medyczną w Szczecinie, Akademią Medyczną we Wrocławiu, Śląską Akademią Medyczną w Zabrzu, Colegium Medicum UJ w Krakowie, Politechniką Rzeszowską, Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie oraz Instytutem Szkła i Ceramiki w Warszawie. To właśnie tam testowane i badane są nowe produkty marki.

Wartości firmy Chema-Elektromet

Chema-Elektromet Rzeszów to producent wyrobów leczniczych i medycznych. Firma dba o najwyższą jakość produktów stosując system jakości oparty na zasadach GMP, zdefiniowanych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania. Każdy produkt, oferowany przez Chema-Elektromet Rzeszów, ma być odpowiedni do zastosowania na daną grupę problemów i spełniać wszelkie wymagania, określone do dopuszczenia do obrotu.

Właściciele podkreślają, że najważniejsze dla firmy jest zdrowie pacjentów i najwyższa jakość produktów. Chema-Elektromet nie ustaje w udoskonalaniu produktów i wdrażaniu nowych. Organizacja stawia na rozwój zarówno produktów, jak i kwalifikacji pracowników.

Produkty od firmy Chema-Elektromet

Co znajduje się w ofercie Chema Elektromet? Produkty dostępne w asortymencie przeznaczone są w większości dla dermatologów i stomatologów. W Gemini znajdziesz środki do zapobiegania i leczenia próchnicy oraz chorób przyzębia.

Produkcja dermatologiczna obejmuje maści antybiotykowe wraz z substancjami czynnymi, które mogą znaleźć zastosowanie w przypadku chorób skóry:

  • neomecyna — wykazuje działanie bakteriobójcze m.in. na bakterie Gram-ujemne czy na gronkowce. Preparaty z tym składnikiem mogą być stosowane do miejscowego leczenia skóry objętej chorobą ropną, ropnych powikłań alergicznych i niewielkich oparzeń,
  • hydrokortyzon – składnik o działaniu przeciwświądowym, obkurczającym naczynia krwionośne i przeciwzapalnym. Maści z hydrokortyzonem przepisywane są osobom cierpiącym na łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry i wiele innych,
  • deksapantenol – po zastosowaniu miejscowo na skórę jest metabolizowany do kwasu pantotenowego, czyli składnika koenzymu A, niezbędnego do prawidłowej czynności skóry i naskórka. Preparaty z deksapantenolem polecane są na otarcia, pęknięcia skóry, oparzenia i podrażnienia.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki