Poradnik

EGIS

Znalezione produkty : 11
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Biovital Complex Ona, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Biovital Complex Ona, 30 kapsułek
21,49 zł
Dip Hot, krem rozgrzewający, 67 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Dip Hot, krem rozgrzewający, 67 g
17,49 zł
Betadine 100 mg/ml, roztwór na skórę, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Betadine 100 mg/ml, roztwór na skórę, 1000 ml
88,99 zł
Biovital Complex Ona, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Biovital Complex Ona, 60 kapsułek
36,49 zł
Biovital Pamięć, płyn, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Biovital Pamięć, płyn, 1000 ml
40,23 zł
Dip Rilif (0,05 g + 0,03 g)/ g, żel, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Dip Rilif (0,05 g + 0,03 g)/ g, żel, 50 g
17,69 zł
Biovital Zdrowie Plus, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Biovital Zdrowie Plus, 1000 ml
37,67 zł
Dip Rilif (0,05 g + 0,03 g)/ g, żel, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Dip Rilif (0,05 g + 0,03 g)/ g, żel, 100 g
25,09 zł
Biovital Complex On, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Biovital Complex On, 30 kapsułek
23,49 zł
Biovital Complex On, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Biovital Complex On, 60 kapsułek
39,49 zł
Betadine 100 mg/ g, maść, 20 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Betadine 100 mg/ g, maść, 20 g
25,99 zł
1 - 11 z 11 produktów

Egis – innowacyjne leki OTC i suplementy diety

Egis to węgierski producent leków oraz suplementów diety. Firma może pochwalić się blisko stuletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Powstała już w 1913 roku, a obecnie sprzedaje swoje produkty w 65 krajach na świecie. W portfolio producenta znajduje się ponad 600 produktów: leków i suplementów diety. Produkty Egis na rynku polskim są dostępne od lat 90. ubiegłego wieku. W Gemini znajdziesz wysokiej jakości leki sprzedawane bez recepty (m.in. kremy i żele na bóle mięśni i stawów) oraz suplementy diety dla osób, które chcą uzupełnić niedobory witamin i minerałów.

Egis – działalność badawczo-rozwojowa

Leki i suplementy diety Egis powstają w nowoczesnych laboratoriach zlokalizowanych na Węgrzech. Producent stawia na bezpieczeństwo i wysoką jakość produktów. W swoim portfolio posiada zarówno tradycyjne tabletki, jak i kapsułki, specjalistyczne kremy, maści, a także leki w postaci syropów, roztworów i aerozoli. Egis prowadzi również zakrojoną na szeroką skalę działalność badawczo-rozwojową. Produkty firmy zostały docenione w branży medycznej i farmaceutycznej, zdobywając wiele prestiżowych nagród takich jak Nagroda za Innowacyjność, Gazele Biznesu 2012, Diament miesięcznika Forbes 2012 czy Nagroda Główna w konkursie Greennovation 2014 dla firm działających w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Leki Egis OTC na bóle mięśni i stawów

Bóle mięśni i stawów mogą być wynikiem nadmiernego wysiłku fizycznego. Po kremy i żele sięgają osoby zawodowo zajmujące się sportem, a także osoby hobbystycznie uprawiające jogging lub grające w piłkę nożną.

Urazy mięśni lub stawów mogą jednak przytrafić się nie tylko w trakcie aktywności fizycznej, ale także podczas wykonywania prostych codziennych czynności takich jak sprzątanie czy gotowanie. Dotyczy to szczególnie osób starszych, po 65. roku życia, które często zmagają się z osteoporozą, a także zaburzeniami równowagi i wzroku. Z nawracającymi bólami zmagają się również osoby z chorobą zwyrodnieniową stawów oraz rwą kulszową.

W Gemini znajdziesz kremy i żele, które działają przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo. Substancje czynne (takie jak mentol, ibuprofen czy olejek eukaliptusowy) pozwalają zmniejszyć obrzęki i uśmierzyć ból.

Suplementy diety Egis dla dorosłych

Organizm, aby prawidłowo funkcjonować, potrzebuje witamin oraz składników mineralnych. Dlatego tak ważna jest dieta bogata w warzywa, owoce oraz nienasycone kwasy tłuszczowe dopasowana do wieku, stanu zdrowia oraz stylu życia. Po suplementy diety sięgają m.in. osoby, które zmagają się z niedoborem witamin i minerałów.

W Gemini znajdziesz suplementy diety w postaci płynów, kapsułek lub saszetek do rozpuszczania w wodzie. Produkty Egis zawierają składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu takie jak witamina D (odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie kości i mięśni), witamina E, witaminy z grupy B, a także minerały takie jak cynk, selen czy kwas foliowy.

Produkty Egis w Gemini

W Gemini zamówisz leki sprzedawane bez recepty oraz suplementy diety. Zamawiaj szybko i bezpiecznie przez Internet bez wychodzenia z domu. Przed zażyciem jakiegokolwiek leku (nawet OTC) lub suplementu diety zapoznaj się z ulotką, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące składu lub możliwych działań niepożądanych, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Marki producenta EGIS
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo