Poradnik
Perma Guard

PERMA GUARD

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
DIATOMIT, amorficzna ziemia okrzemkowa, 200 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
DIATOMIT, amorficzna ziemia okrzemkowa, 200 g
17,49 zł
1 - 1 z 1 produktów

Producent Perma-Guard

Firma Perma-Guard to amerykańskie przedsiębiorstwo z 60-letnim doświadczeniem w dostarczaniu amorficznej ziemi okrzemkowej (diatomitu) słodkowodnego pochodzenia. Ziemia diatomitowa ma wiele zastosowań, od rolnictwa po suplementację – Perma-Guard proponuje wytwarzane na jej bazie produkty, takie jak Perma-Guard Diatomit czy suplementy diety SilicaMed.

Co to jest ziemia okrzemkowa

Ziemia okrzemkowa to substancja naturalna organicznego pochodzenia, technicznie rzecz biorąc, nie jest to ziemia. Powstaje ona ze skorupek mikroskopijnych roślin, okrzemek, żyjących w wodach śródlądowych i morzach, a w jej składzie oprócz krzemu znajdziemy także sód, żelazo, wapń, cynk, miedź i magnez. Jej zastosowanie jest niezwykle bogate, a to dlatego, że występuje w dwóch odmianach: przemysłowej (jako środek filtrujący, bielący, przeciwpasożytniczy czy przeciwzbrylający) oraz przeznaczonej do kontaktu z żywnością i konsumpcji. Ziemia okrzemkowa Perma-Guard pochodzi ze śródlądowych wód słodkich. Diatomit stosuje się w rolnictwie i farmacji na całym świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Nowej Zelandii, Australii, Korei Południowej czy RPA.

Poznaj Perma-Guard

Założycielem firmy Perma-Guard jest Wally Tharp, amerykański ogrodnik i entuzjasta zdrowego życia w zgodzie z naturą. Urodzony w roku 1919, praktycznie całe swoje dorosłe życie poświęcił ziemi okrzemkowej. Zaczynał, przemierzając tysiące mil z przyczepą załadowaną diatomitem, rozmawiając z dziesiątkami hodowców i rolników. Drugim autorem sukcesu firmy jest obdarzony biznesowymi zdolnościami Merv Haney, który pomógł Wally’emu w rozwoju przedsiębiorstwa, a później w otwarciu się na rynek międzynarodowy. Po śmierci Tharpa to właśnie on przejął stery firmy i odgrywał kluczową rolę w jej dalszym wzroście oraz tworzeniu nowych produktów w zgodzie z misją firmy.

Produkty Perma-Guard

Firma Perma-Guard proponuje produkty diatomitowe o jakości spożywczej w kilku wariantach. Marka SilicaMed to amorficzna ziemia okrzemkowa pobierana ze złoża w Nowym Meksyku. Zanim trafi do konsumentów, przechodzi proces dokładnego mielenia, co nadaje jej konsystencję mączki (stąd też pochodzi jej angielska nazwa Fossil Shell Flour). Dzięki temu, po rozpuszczeniu w wodzie lub w innego rodzaju napoju, jest gotowa do spożycia. Produkt występuje w kilku wersjach – znajdziemy ziemię okrzemkową SilicaMed z owocami polskimi, egzotycznymi czy kolagenem w opakowaniach o pojemności 200 g. W ofercie jest także miejsce dla kolejnego suplementu diety Perma-Guard pod nazwą Diatomit. To amorficzna ziemia okrzemkowa dostępna w opakowaniach po 200, 400 lub nawet 1000 g.

Marki producenta PERMA GUARD
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo