Poradnik

ROCHE

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Accu-Chek Instant, paski testowe do glukometru, 100 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Accu-Chek Instant, paski testowe do glukometru, 100 sztuk
73,95 zł
Accu-Chek Performa, paski testowe do glukometru, 50 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Accu-Chek Performa, paski testowe do glukometru, 50 sztuk
39,26 zł
Accu-Chek Active, paski testowe do glukometru, 50 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Accu-Chek Active, paski testowe do glukometru, 50 sztuk
39,36 zł
Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 24 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 24 sztuki
15,19 zł
Accu-Chek Softclix, lancety, 25 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Accu-Chek Softclix, lancety, 25 sztuk
11,49 zł
Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 204 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 204 sztuki
106,39 zł
1 - 6 z 6 produktów

Roche – produkty lecznicze i wyroby medyczne od szwajcarskiego producenta

Roche to szwajcarski producent produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Firma powstała pod koniec XIX wieku, a dokładnie w 1896 roku. Jej założycielem był Fritz Hoffmann-La Roche. Firma działa w Polsce od ponad 100 lat. Pierwsze produkty Roche były dostępne już na początku XX wieku, a w 1928 roku na terenie naszego kraju powstał pierwszy zakład przemysłowy. Firma współpracuje z polskimi naukowcami i wspiera inwestycje w badania i rozwój na terenie naszego kraju.

Cukrzyca – jak szybko i bezpiecznie badać poziom glukozy we krwi?

Według niektórych szacunków na cukrzycę typu 1. lub 2. na całym świecie może chorować nawet kilkaset milionów osób. Prawie połowa z nich nie wie, że ma podwyższony poziom glukozy we krwi, więc nie została jeszcze objęta nadzorem lekarskim. Zbyt późne wdrożenie leczenia może mieć poważne konsekwencje zdrowotne takie jak choroby układu nerwowego oraz sercowo-naczyniowego. Osoby chorujące na cukrzycę typu 2. są w grupie podwyższonego ryzyka, jeśli chodzi o zawał czy udar mózgu. Pacjenci, u których zdiagnozowano cukrzycę typu 1., są narażeni na groźne powikłania takie jak stopa cukrzycowa.

Cukrzyca typu 2. często jest nazywana jedną z chorób cywilizacyjnych, ponieważ na jej rozwój wpływa nadwaga, otyłość, niewielka aktywność fizyczna i nadciśnienie tętnicze. Z kolei cukrzyca typu 1. wynika z predyspozycji genetycznych. Osoby zmagające się z cukrzycą zarówno 1., jak i 2. typu muszą regularnie mierzyć poziom glukozy we krwi. W tym celu wykorzystują specjalistyczne urządzenia pomiarowe, które umożliwiają samodzielne badanie.

Roche w walce z chorobami cywilizacyjnymi

Firma Roche bierze udział w badaniach, których celem jest zwiększenie wykrywalności i walka z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak cukrzyca czy nowotwory. W zaawansowanych technologicznie laboratoriach prowadzi badania w dziedzinie onkologii, mikrobiologii czy genomiki. Aktywnie działa na rzecz poprawy zdrowia, biorąc udział w konferencjach naukowych dla pracowników ochrony zdrowia, wspierając ośrodki badawcze, a także współpracując z autorytetami medycznymi i organizacjami naukowymi. Efektem tych działań jest m.in. wprowadzenie na rynek bezpiecznych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do samodzielnego pomiaru glukozy we krwi.

Wyroby medyczne dla osób z cukrzycą

Glukometr to urządzenie przeznaczone dla osób, u których zdiagnozowano cukrzycę typu 1. lub 2. W Gemini znajdziesz innowacyjne urządzenia Accu-Chek Performa od firmy Roche zasilane bateryjnie, które umożliwiają dokładny i szybki pomiar glukozy. Wynik jest znany po około 5 sekundach. Duży, czytelny ekran z wyświetlaczem LCD oraz funkcja przypomnienia o konieczności wykonania pomiaru to ułatwienie szczególnie dla osób starszych. Do urządzenia dołączone są paski testowe. Dane z glukometru można przesłać do komputera za pomocą portu podczerwieni. Pojemna pamięć pozwala przechowywać nawet do 500 pomiarów. Nowoczesne glukometry są bardzo łatwe w użyciu. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo je przechowywać i transportować. Bez problemu zmieszczą się w plecaku, torebce czy saszetce typu nerka.

Produkty Roche w Gemini

W Gemini zamówisz specjalistyczne wyroby medyczne do pomiaru glukozy we krwi dla osób zmagających się z cukrzycą typu 1. lub 2. m.in. zaawansowane technologicznie glukometry z cyfrowym wyświetlaczem, paski testowe Accu-Chek czy sterylne lancety do nakłuwacza.

Marki producenta ROCHE
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki