Kategorie

ROCHE

Znalezione produkty: 8
Sortowanie:
Sortuj według
Accu-Chek Softclix, lancety, 25 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek Softclix, lancety, 25 sztuk

10,39 zł
Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 24 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 24 sztuki

12,99 zł
Accu-Chek Active, paski testowe do glukometru, 50 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek Active, paski testowe do glukometru, 50 sztuk

38,31 zł
Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 204 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek FastClix, lancety, ostrza nakłuwające, 204 sztuki

78,59 zł
Accu-Chek Performa, paski testowe do glukometru, 50 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek Performa, paski testowe do glukometru, 50 sztuk

38,19 zł
Accu-Chek Softclix, lancety, ostrza nakłuwające, 200 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek Softclix, lancety, ostrza nakłuwające, 200 sztuk

42,99 zł
Accu-Chek Performa glukometr - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek Performa glukometr

104,99 zł
Accu-Chek Performa Nano, glukometr - miniaturka zdjęcia produktu

Accu-Chek Performa Nano, glukometr

349,99 zł

Roche – produkty lecznicze i wyroby medyczne od szwajcarskiego producenta

Roche to szwajcarski producent produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Firma powstała pod koniec XIX wieku, a dokładnie w 1896 roku. Jej założycielem był Fritz Hoffmann-La Roche. Firma działa w Polsce od ponad 100 lat. Pierwsze produkty Roche były dostępne już na początku XX wieku, a w 1928 roku na terenie naszego kraju powstał pierwszy zakład przemysłowy. Firma współpracuje z polskimi naukowcami i wspiera inwestycje w badania i rozwój na terenie naszego kraju.

Cukrzyca – jak szybko i bezpiecznie badać poziom glukozy we krwi?

Według niektórych szacunków na cukrzycę typu 1. lub 2. na całym świecie może chorować nawet kilkaset milionów osób. Prawie połowa z nich nie wie, że ma podwyższony poziom glukozy we krwi, więc nie została jeszcze objęta nadzorem lekarskim. Zbyt późne wdrożenie leczenia może mieć poważne konsekwencje zdrowotne takie jak choroby układu nerwowego oraz sercowo-naczyniowego. Osoby chorujące na cukrzycę typu 2. są w grupie podwyższonego ryzyka, jeśli chodzi o zawał czy udar mózgu. Pacjenci, u których zdiagnozowano cukrzycę typu 1., są narażeni na groźne powikłania takie jak stopa cukrzycowa.

Cukrzyca typu 2. często jest nazywana jedną z chorób cywilizacyjnych, ponieważ na jej rozwój wpływa nadwaga, otyłość, niewielka aktywność fizyczna i nadciśnienie tętnicze. Z kolei cukrzyca typu 1. wynika z predyspozycji genetycznych. Osoby zmagające się z cukrzycą zarówno 1., jak i 2. typu muszą regularnie mierzyć poziom glukozy we krwi. W tym celu wykorzystują specjalistyczne urządzenia pomiarowe, które umożliwiają samodzielne badanie.

Roche w walce z chorobami cywilizacyjnymi

Firma Roche bierze udział w badaniach, których celem jest zwiększenie wykrywalności i walka z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak cukrzyca czy nowotwory. W zaawansowanych technologicznie laboratoriach prowadzi badania w dziedzinie onkologii, mikrobiologii czy genomiki. Aktywnie działa na rzecz poprawy zdrowia, biorąc udział w konferencjach naukowych dla pracowników ochrony zdrowia, wspierając ośrodki badawcze, a także współpracując z autorytetami medycznymi i organizacjami naukowymi. Efektem tych działań jest m.in. wprowadzenie na rynek bezpiecznych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do samodzielnego pomiaru glukozy we krwi.

Wyroby medyczne dla osób z cukrzycą

Glukometr to urządzenie przeznaczone dla osób, u których zdiagnozowano cukrzycę typu 1. lub 2. W naszej aptece internetowej znajdziesz innowacyjne urządzenia Accu-Chek Performa od firmy Roche zasilane bateryjnie, które umożliwiają dokładny i szybki pomiar glukozy. Wynik jest znany po około 5 sekundach. Duży, czytelny ekran z wyświetlaczem LCD oraz funkcja przypomnienia o konieczności wykonania pomiaru to ułatwienie szczególnie dla osób starszych. Do urządzenia dołączone są paski testowe. Dane z glukometru można przesłać do komputera za pomocą portu podczerwieni. Pojemna pamięć pozwala przechowywać nawet do 500 pomiarów. Nowoczesne glukometry są bardzo łatwe w użyciu. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo je przechowywać i transportować. Bez problemu zmieszczą się w plecaku, torebce czy saszetce typu nerka.

Produkty Roche w aptece Gemini

W naszej aptece internetowej zamówisz specjalistyczne wyroby medyczne do pomiaru glukozy we krwi dla osób zmagających się z cukrzycą typu 1. lub 2. m.in. zaawansowane technologicznie glukometry z cyfrowym wyświetlaczem, paski testowe Accu-Chek czy sterylne lancety do nakłuwacza.

Filtry

Marka
Cena
-
Cecha specjalna
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego