Poradnik

VINET

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
MeLuna, kubeczek menstruacyjny, rozmiar S, różowy, Classic, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
MeLuna, kubeczek menstruacyjny, rozmiar S, różowy, Classic, 1 sztuka
37,39 zł
Flo, wkładki higieniczne bambusowe, ultracienkie, 24 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Flo, wkładki higieniczne bambusowe, ultracienkie, 24 sztuki
13,99 zł
Flo, podpaski higieniczne bambusowe, 10 sztuk na dzień + 5 sztuk na noc - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Flo, podpaski higieniczne bambusowe, 10 sztuk na dzień + 5 sztuk na noc
19,99 zł
MeLuna, kubeczek menstruacyjny, rozmiar M, fioletowy, Classic, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
MeLuna, kubeczek menstruacyjny, rozmiar M, fioletowy, Classic, 1 sztuka
37,39 zł
Ksylitol, cukier z brzozy, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Ksylitol, cukier z brzozy, 500 g
20,57 zł 21,65 zł
Najniższa cena z 30 dni
Ksylitol, cukier z brzozy, 1 kg - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Ksylitol, cukier z brzozy, 1 kg
39,99 zł
Ekologiko Erytrytol, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Ekologiko Erytrytol, 500 g
14,79 zł
1 - 7 z 7 produktów

Producent Vinet

Firma Vinet została założona w 2009 roku. Wraz z pojawieniem się produktów do zmywania, prania, sprzątania marki SODASAN, producent Vinet zaczął być kojarzony z rynkiem ekologicznym. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama produktów z takich kategorii, jak: produkty higieniczne dla dzieci i dorosłych oraz produkty spożywcze. Vinet jako dystrybutor żywności ekologicznej jest pod nadzorem i stałą kontrolą jednostki certyfikującej ekologiczne produkty spożywcze.

Podpaski i tampony — jakie wybrać?

W trakcie jednej menstruacji, która jest procesem fizjologicznym, kobieta traci nawet 100 ml krwi. W czasie miesiączki kobiety stosują różne środki higieniczne: podpaski, tampony, kubeczki menstruacyjne, wkładki. Bardzo ważny jest świadomy wybór odpowiednich produktów ze względu na zdrowie i środowisko. Skóra nie lubi sztucznych materiałów, dlatego przed zakupem podpasek czy tamponów należy dokładnie przeczytać składy i najlepiej zdecydować się na takie, które wykonane są z bawełny organicznej lub ekologicznego bambusa. Miejsca intymne narażone na długi kontakt ze sztucznymi materiałami są bardziej podatne na podrażnienia, zaczerwienienia, a nawet wysypkę. Tampony są w większości wykonane z bawełny i celulozy drzewnej. Są jednak nasączone substancjami chemicznymi takimi, jak silikon czy parafina. Decydując się na zakup odpowiednich tamponów, należy zapoznać się z ulotką producenta, dlatego że dużym problemem jest pochodzenie bawełny, z której wykonuje się te środki higieniczne. Materiał może pochodzić z nieekologicznych upraw, gdzie bawełna jest pryskana szkodliwymi dla skóry pestycydami. Firma Vinet zajmuje się dystrybucją ekologicznych i organicznych środków higienicznych dla kobiet. Do ich produkcji nie wykorzystuje się chloru, dioksyn ani innych substancji syntetycznych i petrochemicznych.

Produkty do higieny intymnej marki Vinet

Firma Vinet zajmuje się dystrybucją wielu produktów higienicznych dla kobiet, wśród nich znajdują się podpaski, tampony, wkładki, płyny i żele do higieny intymnej. Jedną z marek, która znalazła się w portfolio Vinet jest marka Flo, produkty, której dostępne są w Gemini. Należą do nich bambusowe wkładki i podpaski higieniczne oraz tampony z bawełny organicznej. Flo została założona w 2013 roku. Cechą rozpoznawalną marki są ekologiczne i organiczne materiały, których używa do wytwarzania swoich produktów. Flo wykorzystuje m.in. Oeko-Tex Bamboo — ekologicznego bambusa, który jest testowany pod kątem szkodliwych pozostałości chemicznych, bawełny organicznej oraz biodegradowalnej celulozy roślinnej. Marka podkreśla, że wszystkie opakowania zewnętrzne są wykonane z tektury nadającej się do recyklingu z certyfikatem FCS.

Marki firmy Vinet

Vinet jest dystrybutorem wielu marek. Wśród nich znajdują się: Bioturm, MeLuna, Fruchtbar i inni. Bioturm to producent kosmetyków przeznaczonych dla skóry wrażliwej, suchej i łuszczycowej. W ofercie Gemini można znaleźć: Bioturm krem do golenia całego ciała, dezodorant do okolic intymnych, dezodorant roll-on ze srebrem lub mineralnym ałunem, żele, płyny do higieny intymnej, serum do głowy czy przeciwłupieżowy tonik do włosów.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo