RAINFOREST FOODS, Chlorella i Spirulina BIO 500 mg, 300 tabletek

RAINFOREST FOODS, Chlorella i Spirulina BIO 500 mg, 300 tabletek

Kategorie

RAINFOREST FOODS, Chlorella i Spirulina BIO 500 mg, 300 tabletek

Cena jednostkowa: 2,66 zł za 10 tabletek

Cena
79,89 zł

Produkt dostępny
Darmowa dostawa przy zamówieniu od 19,90 zł
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Aby rozwiązać dylemat wielu ludzi zastanawiających się jaką algę wybrać: spirulinę czy chlorellę firma Rainforest Foods połączyła je w równych proporcjach w jednej tabletce. Teraz wszystkie zalety obu alg w jednej tabletce.

 
Chlorella firmy Rainforest Foods jest uprawiana ekologicznie na jednej z wysp Morza Południowochińskiego. Stawy, w których chlorella jest uprawiana, zawierają wyłącznie filtrowaną naturalnie wodę. Po zebraniu i suszeniu chlorelli następuje bardzo ważny proces rozbijania ścian komórkowych, dzięki czemu wszystkie wartości odżywcze zawarte w chlorelli mogą być przyswajane przez nasz organizm. Spirulina firmy Rainforest Foods pochodzi z ekologicznych hodowli na jednej z wysp Morza Południowochińskiego. Stawy hodowlane zawierają naturalnie filtrowaną wodę. Po otrzymaniu odpowiedniej gęstości spirulina jest zbierana i suszona w odpowiedni sposób, chroniący ją przed utratą wartości odżywczych.
 
Rainforest Foods Chlorella&Spirulina BIO jest produkowana Wielkiej Brytanii przez wiodącą firmę, spełniającą rygorystyczne normy i wymogi MHRA (Medicine and Healthcare products Regulatory Agency).
 
Chlorella&Spirulina BIO Rainforest Foods posiada certyfikat ekologiczny Soil Association, co gwarantuje, że produkt sprzedawany jako ekologiczny rzeczywiście takim jest.
 
Certyfikat ekologiczny jest gwarancją, że produkt nie jest skażony resztkami pestycydów, środków owadobójczych czy chwastobójczych. W trosce o swoje zdrowie warto wybierać produkty z certyfikatem ekologicznym.
Rainforest Foods Chlorella&Spirulina BIO tabletki nie zawierają substancji wypełniających takich jak np. stearynian magnezu mający wpływ na smak (również jego potencjalny wpływ na krew i problemy systemu odpornościowego jest obecnie przedmiotem dyskusji w środowisku naukowym). Nasze tabletki to 100% czystej chlorelli&spiruliny i nic ponadto.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

W ciągu dnia do 6 tabletek popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Składniki

Chlorella (Chlorella Vulgaris), spirulina (Arthrospira Platenis).

1 tabletka zawiera: chlorella (Chlorella Vulgaris) 250mg, spirulina (Arthrospira Platenis) 250mg.

Ostrzeżenia

Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujących leki tylko po konsultacji z lekarzem.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Warunki przechowywania: Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.
Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan.

Producent

HABIO
ul. Eskulapów 10
04-403 Warszawa

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
BIO
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego