Sinus Rinse Pediatric Kit, zestaw dla dzieci z butelką, 120 ml i 60 saszetek

Sinus Rinse Pediatric Kit, zestaw dla dzieci z butelką, 120 ml i 60 saszetek

Kategorie

Sinus Rinse Pediatric Kit, zestaw dla dzieci z butelką, 120 ml i 60 saszetek

Cena jednostkowa: 64,99 zł za 1 sztukę

Cena
64,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Płucząc nos i zatoki pozbywamy się zalegającej wydzieliny produkowanej przez zatoki, pozbywamy się krwi, skrzepów i innych pozostałości po zabiegach operacyjnych, kataru, śluzu, stanów zapalnych, zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska, takich jak: pyłków czy kurzu. Zestaw Sinus Rinse Pedriatic Kit to zestaw dla dzieci zawierający roztwór do płukania nosa i zatok. Zestaw posiada trzykierunkowe działanie: lecznicze (dzięki zawartości w roztworze chlorku sodu i dwuwęglanu sodu, preparat wykazuje działanie aseptyczne, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne), mechaniczne (płucząc nos dużą ilością roztworu dokładnie zostaje usunięta na zewnątrz zawartość nosa i zatok) oraz nawilżające (dzięki dużej ilości roztworu błony śluzowe zostają nawilżone). W zestawie znajduje się specjalna butelka 120ml, którą wykonuje się płukanie oraz 60 saszetek z substancją do rozpuszczenia w wodzie. Saszetki zawierają odpowiednią ilość chlorku sodu i dwuwęglanu sodowego tworzące z odpowiednią objętością wody dostosowaną do butelki z zestawu roztwór izotoniczny.

Wskazania: zapalenie zatok, którego podłożem mogą być infekcje, grypa, przeziębienie, alergie, polipy, czynniki chemiczne, nieżyt nosa, u osób po zabiegach operacyjnych na nosie i zatokach (leczenie stanów zapalnych), dla odbudowania śluzówki po długotrwałym stosowaniu leków do nosa, przed podaniem leków do nosa, przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi na nosie i/lub zatokach, profilaktycznie dla utrzymania higieny śluzówki nosa i zatok.

Sposób użycia

Zaleca się wykonywanie płukania 1-2 razy dziennie lub według zaleceń lekarza. Godzinę po płukaniu nie wychodzić na dwór. Płukania należy dokonywać najpóźniej godzinę przed snem.

Dodatkowe informacje

Skład: chlorek sodu, dwuwęglan sodu.

Cechy produktu

Wiek
Postać
Kluczowy składnik
Działanie
Dla kogo
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego