Acerin (195 mg + 98 mg)/ g, płyn na skórę, 8 g

Acerin (195 mg + 98 mg)/ g, płyn na skórę, 8 g

Kategorie

Acerin (195 mg + 98 mg)/ g, płyn na skórę, 8 g

Cena jednostkowa: 102,38 zł za 100 gram

Cena
8,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Wskazania

Lek Acerin stosuje się do usuwania odcisków i zgrubiałej skóry.

Skład

1g płynu zawiera: substancje czynne: kwas salicylowy 195mg, kwas mlekowy 98mg; koloksylina, kalafonia, aceton, octan n-butylu.

Działanie

Kwas salicylowy działa keratolitycznie, zmiękcza i rozpulchnia zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego złuszczenie. Kwas mlekowy niszczy zrogowaciałą warstwę skóry.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Lek Acerin jest przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę. Namoczyć nogi w ciepłej wodzie przez 15-30 minut, a następnie po osuszeniu nałożyć pędzelkiem na odcisk lub zgrubiałe miejsce na skórze lek Acerin. Należy uważać, aby nie dotknąć zdrowej skóry. Poczekać aż lek dobrze wyschnie. Nakładanie leku, w razie konieczności powtarzać przez kilka dni. Następnie należy wymoczyć nogi i usunąć odcisk.

Przeciwwskazania

Nie stosować doustnie, uczulenie na którykolwiek ze składników leku, cukrzyca lub zaburzenia układu krążenia, uszkodzona skóra, nie stosować u dzieci, nie stosować na twarzy i w okolicy narządów płciowych.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Typ produktu
lek
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego