ArmoLipid, 60 tabletek

ArmoLipid, 60 tabletek

Kategorie

ArmoLipid, 60 tabletek

Cena jednostkowa: 8,33 zł za 10 tabletek

Cena
49,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

ArmoLipid to suplement diety opracowany z myślą o uzupełnieniu codziennej diety osób dorosłych. Każda tabletka zawiera w składzie czerwony fermentowany ryż będący naturalnym źródłem monakoliny K, bogatą w astaksantynę oleożywicę z alg (Haematococcus pluvialis), wysoką porcję kwasu foliowego oraz dodatek koenzymu Q10 i polikosanolu.

Poznaj składniki aktywne tabletek ArmoLipid, 60 sztuk

Zalecana do spożycia w ciągu dnia dzienna porcja preparatu ArmoLipid zawiera 160 mg czerwonego fermentowanego ryżu, co odpowiada zawartości 2,8 mg monakoliny K. Związek ten jest naturalnie występująca lowastatyna obecną właśnie w czerwonym ryżu drożdżowym, będącym istotnym elementem tradycyjnej kuchni wschodniej. Monakolina powstaje w procesie fermentacji ziaren ryżu z zastosowaniem grzyba nitkowatego Monascus purpureus na ziarnach wypolerowanego ryżu.

Polikosanol jest mieszaniną alkoholi alifatycznych naturalnie występujących w wybranych woskach roślinnych oraz pszczelich. z kolei koenzym Q10 jest organicznym związkiem chemicznym z grupy chinonów, występującym naturalnie w mitochondriach komórek roślinnych i zwierzęcych.

Kwas foliowy jest witaminą zaliczaną do grupy witamin B. Foliany pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów. Jednocześnie przyczyniają się do prawidłowej produkcji krwi. Wspierają również utrzymanie prawidłowego metabolizmy homocysteiny, jak również pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Foliany mogą również wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Biorą także udział w procesie podziału komórek. ArmoLipid pozwala na dostarczenie w jednej porcji do spożycia 100% referencyjnych wartości spożycia dla kwasu foliowego.

Opakowanie 60 tabletek preparatu ArmoLipid pozwoli na dwa miesiące codziennej suplementacji w cenne składniki aktywne dla jednej osoby dorosłej.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu, w tym czerwony fermentowany ryż będący naturalnym źródłem monakoliny K.

Zalecane spożycie

Jak stosować tabletki z monakoliną K ArmoLipid, 60 sztuk?

 • Dorośli: 1 tabletka z 2,8 mg monakoliny dziennie.
 • Tabletkę należy połknąć, w razie konieczności popijając wodą.
 • W przypadku trudności z połknięciem tabletki można ją podzielić na dwie części, a następnie połknąć, również popijając szklanką wody.
 • Nie należy spożywać monakoliny pochodzącej z czerwonego fermentowanego ryżu w ilości 3 mg i większej dziennie.

Składniki

Stabilizatory: węglan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, czerwony fermentowany ryż (Monascus purpureus) zawierający monakolin 1,75%, bogata w astaksantynę oleożywica z alg (Haematococcus pluvialis), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; polikosanol, koenzym Q10, kwas foliowy (kwas pterolimonoglutaminowy).


1 tabletka zawiera:

 • czerwony fermentowany ryż 160 mg, w tym monakolina K 2,8 mg, astaksantyna 0,5 mg, polikosanol 10 mg, kwas fiolowy 200 µg (100%)*, koenzym Q10 2 mg.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia 

Ostrzeżenia

 • Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat.
 • Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia produktu ArmoLipid w tabletkach w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych.
 • Nie należy spożywać suplementu diety z monakoliną K w przypadku zażywania leków obniżających poziom cholesterolu.
 • Nie należy spożywać jednocześnie z innymi produktami zawierającymi sfermentowany czerwony ryż.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje przypadku spożywania 1 tabletki z monakoliną z czerwonego fermentowanego ryżu dziennie.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety ArmoLipid w tabletkach, 60 sztuk nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

16 g (60 tabletek)

Producent

Mylan EPD Sp. z o.o.
ul. Postępu 21B
02-676 Warszawa

Cechy produktu

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego